Notowania

wiadomości
22.10.2018 06:10

Nino o biznesie: Mateusz Juroszek - 31 lat i ćwierć miliarda majątku

Ma trzydzieści lat, majątek wartości ćwierć miliarda złotych i mówią o nim "największy bukmacher kraju". Mateusz Juroszek nie odpoczywa, sam potwierdza największe zakłady i jest zawsze dostępny dla swoich pracowników. Jak prezes STS widzi świat współczesnej bukmacherki i jak się czuje, jako jeden z najmłodszych ludzi wielkiego biznesu w Polsce?

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl)

Ma trzydzieści lat, majątek wartości ćwierć miliarda złotych i mówią o nim „największy bukmacher kraju”. Mateusz Juroszek nie odpoczywa, sam potwierdza największe zakłady i jest zawsze dostępny dla swoich pracowników. Jak prezes STS widzi świat współczesnej bukmacherki i jak się czuje, jako jeden z najmłodszych ludzi wielkiego biznesu w Polsce?

STS jest dziś największą firmą bukmacherskąw kraju – ma prawie połowę udziału w rynku i rocznie przyjmuje zakłady warte prawie półtora miliarda złotych. Istnieje od 1997 roku. Ojciec Mateusza Juroszka – Zbigniew – zainwestował w nią dwa lata później. Wtedy Mateusz miał 10 lat. Zna firmę od podszewki – kilka lat temu wyciągną ją z dużych kłopotów. Dziś dynamicznie się rozwija i zatrudnia 1300 osób, choć lubi mieć istotny wpływ na wszystko, co dzieje się w firmie. O tym, co jest dla niego najważniejsze w pracy opowiada Nino Dżikiji w programie "Nino o biznesie".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl

Tagi: wiadomości, wideo, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
21-10-2018

okonależy do pisowskiej mafii

22-10-2018

NiesprawiedliweTo proszę wziąść się za "bezrobotnych" na których wykładamy pieniądze, dostają zasiłki, dopłaty na czynsz, na węgiel itp , a pracują nielegalnie za … Czytaj całość

23-10-2018

CiamajdaA SWOIM PRACOWNIKOM PLACI NAJNIŻSZE KRAJOWE ZA PRACĘ W SWIATEK PIATEK I NIEDZIELA NA SMIECIOWYM ZLECENIU.TAK W POLSCE DORABIAJA SIĘ WŁAŚNIE" JANUSZE … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (14)