Notowania

innowacyjna gospodarka
06.06.2011 17:18

Pawlak: Nie premiujemy innowacyjności

Zdaniem wicepremiera i ministra gospodarki, Polska jest innowacyjna, pomysłowa i najlepiej poradziła sobie z kryzysem.

Podziel się
Dodaj komentarz
(kprm.gov.pl)

Zdaniem wicepremiera i ministra gospodarki, Polska jest innowacyjna, pomysłowa i najlepiej poradziła sobie z kryzysem.

Podczas trwającego w Warszawie II Kongresu Innowacyjnej Gospodarki, wicepremier Pawlak zwrócił uwagę na konieczność premiowania innowacyjności. Według Waldemara Pawlaka, w Polsce bardzo takiego premiowania brakuje.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI WICEPREMIERA:

Szef resortu gospodarki wyraził nadzieję, że w czasie polskiej prezydencji w Unii Europejskiej zakończone zostaną prace nad patentem europejskim.

POSŁUCHAJ WALDEMARA PAWLAKA:

Wicepremier Pawlak podkreślał też podczas zorganizowanego przez KIG Kongresu, że innowacje to nie tylko materiał grafen czy łazik marsjański przygotowany w Białymstoku, ale też nowe rozwiązania organizacyjne czy przemysłowe.

Dwudniowemu Kongresowi Innowacyjnej Gospodarki towarzyszy honorowy patronat prezydenta Bronisława Komorowskiego.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/129/t94081.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/putin;ma;pomysl;na;innowacje;utworzy;agencje,103,0,826727.html) Putin ma pomysł na innowacje. Utworzy agencję Agencja Inicjatyw Strategicznych, ma być dopełnieniem planów prezydenta Dmitrija Miedwiediewa.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/183/t92855.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/polska;szosta;od;konca;w;ue;dystans;rosnie,97,0,764001.html) Polska szósta od końca w UE. Dystans rośnie W rankingu innowacyjności państw Unii Europejskiej jesteśmy daleko z tyłu.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/214/t20694.jpg ) ] (http://msp.money.pl/wiadomosci/pozyskiwanie_kapitalu/artykul/jak;zdobyc;pieniadze;na;innowacyjny;biznes,253,0,752893.html) Jak zdobyć pieniądze na innowacyjny biznes? Do końca stycznia Agencja Rozwoju Pomorza czeka na biznesplany od autorów innowacyjnych pomysłów z całej Polski.
Tagi: innowacyjna gospodarka, kraj, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz