Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

PGNiG chce podnieść ceny gazu. URE sprawdza wniosek

0
Podziel się:

Oczekiwania są wyższe niż dotąd - przyznaje Marek Woszczyk, p.o. prezesa URE.

PGNiG chce podnieść ceny gazu. URE sprawdza wniosek
(PAP/Paweł Supernak)

_ - Dostaliśmy odpowiedź PGNiG, mogę potwierdzić, że oczekiwania co do podwyżki są wyższe niż były _ - powiedział Marek Woszczyk, p.o. prezesa URE.

Wcześniej przedstawiciele PGNiG mówili, że oczekują podwyżki cen gazu o mniej niż 10 proc. Woszczyk dodał, że zaktualizowany wniosek PGNiG jest obecnie analizowany.

Na pytanie, czy jest szansa na zatwierdzenie nowej taryfy do 17 marca (tak, aby weszła ona w życie od 1 kwietnia), odpowiedział, że _ technicznie jest to możliwe _.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/2/t111362.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/male;zapasy;gazu;ale;ograniczen;nie;bedzie,26,0,790042.html) Małe zapasy gazu, ale ograniczeń nie będzie PGNiG poinformowało, że o godz. 22 zniesie ograniczenia w dostawach gazu do PKN Orlen.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/118/t133750.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/tusk;w;norwegii;rozmawial;o;gazie,98,0,785250.html) Tusk w Norwegii. Rozmawiał o gazie Kwestie energetyczne były głównym tematem rozmów z szefem norweskiego rządu.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/2/t111362.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/z;ukrainy;do;polski;znow;poplynie;gaz,43,0,776491.html) Z Ukrainy do Polski znów popłynie gaz? Planom Naftohazu może przeszkodzić rosyjski Gazprom, który nie chce konkurencji.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)