Notowania

Pierwsza niedziela bez handlu. "Setki tysięcy osób musiały pracować"

Za nami pierwsza niedziela bez handlu. Nie wszyscy mogli cieszyć się dniem z rodziną, jak ją przedstawiali związkowcy. - Warunki pracy i płacy w małym handlu są gorsze niż w nowoczesnych sieciach (…). To setki tysięcy osób, którzy musieli pracować. Nikt nie zadbał o ich interes - mówiła w programie "Money. To się liczy" Renata Juszkiewicz, prezes Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Archiwum prywatne)
Nie wszyscy cieszyli się wolną niedzielą

Za nami pierwsza niedziela bez handlu. Nie wszyscy pracownicy mogli cieszyć się dniem z rodziną, jak to przedstawiali związkowcy. - Warunki pracy i płacy w małym handlu są gorsze niż w nowoczesnych sieciach (...). To setki tysięcy osób, które musiały pracować. Nikt nie zadbał o ich interes - mówiła w programie "Money. To się liczy" Renata Juszkiewicz, prezes Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji.

Tagi: zakaz handlu, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
12-03-2018

Janusz BiznesuJestem prywaciarzem. Pierdolę PIS. Wyjebałem wszystkich patoli 500+ na bruk. Niech dziękują rydzykowi i kaczemu obsranemu zwisowi. Jak chcą to niech … Czytaj całość

12-03-2018

PawełJestem strażakiem i też chcę mieć wolne niedziele . Co mnie obchodzi że twój dobytek się pali . Jest niedziela i gaś sobie sam .

12-03-2018

LEONIDPANI PREZES. W PRYWATNYM SKLEPIE STALI ZA LADĄ TYLKO WŁAŚCICIELE SKLEPÓW. NIE CZYTA PANI USTAWY?W MOIM MIEŚCIE TAK BYŁO. A ŻE PRYWATNY CZĘSTO TO … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (97)

Wybrane dla Ciebie