Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

PiS zorganizuje kolejne debaty

0
Podziel się

Chcemy się spotykać i z praktykami, i z ludźmi, którzy mają doświadczenie w poszczególnych dziedzinach - powiedziała wiceprezes partii Beata Szydło.

PiS zorganizuje kolejne debaty
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bDBuqZxh

PiS będzie kontynuował cykl debat - zapowiedziała wiceprezes partii Beata Szydło. Według posłanki, wczorajsza debata ekonomiczna była dobra i merytoryczna.

Zdaniem posłanki, która była gościem radiowej Jedynki, ze strony ekspertów padło wczoraj wiele cennych uwag. Nie ze wszystkimi PiS się zgadza, ale wiele z nich zostanie uwzględnionych w projektach ustaw tej partii.

Beata Szydło zapowiedziała też, że PiS będzie kontynuował cykl debat. - _ Chcemy słuchać ekspertów. Chcemy się spotykać i z praktykami, i z ludźmi, którzy mają doświadczenie w poszczególnych dziedzinach. Będziemy organizować takie debaty również dotyczące innych, bardzo istotnych kwestii, na przykład edukacji, służby zdrowia, bezrobocia. Sądzę, że do tego tematu jeszcze trzeba wracać _ - stwierdziła wiceprezes PiS.

bDBuqZxj

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI BEATY SZYDŁO:

Wiceprezes PiS broniła też pomysłu niezapraszania ministra finansów na wczorajsze spotkanie. Jej zdaniem, za nieobecnością Jacka Rostowskiego przemawia chociażby jego ostra krytyka programu gospodarczego PiS, pod tytułem _ Alternatywa _, a także brak woli do rozmów na temat innych propozycji tej partii. Beata Szydło podkreśliła ponadto, że na wczorajsze spotkanie w siedzibie Polskiej Akademii Nauk zaproszono ekspertów, a nie polityków.

Posłanka Szydło zapowiedziała też, że PiS jest gotowe do złożenia wniosku o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu. Nie chciała jednak ujawnić kto stanąłby na jego czele, bo - jak mówiła - ten przywilej należy do prezesa partii. Beata Szydło dodała, że gdyby był to rząd PiS, naturalnym kandydatem na premiera byłby Jarosław Kaczyński.

Czytaj więcej w Money.pl
Ekonomiści wiedzą, co głównie hamuje polską gospodarkę - _ Obecne ustawy się zestarzały, są do niczego. Nie brońmy ich _ - apelował jeden z uczestników debaty ekonomistów, zorganizowanej przez PiS.
Dlaczego Rostowski nie pobudza gospodarki? Pomysły są Rząd już nie ma monopolu na sposoby walki z kryzysem. Ofensywa opozycji.
Ekonomiści nie mogą dojść do porozumienia Polska społeczna, czy neoliberalna? To nie jedyne pytanie na które nie mogli znaleźć odpowiedzi podczas debaty zorganizowanej przez PiS.
bDBuqZxp
bDBuqZxK
wiadomości
KOMENTARZE
(0)