Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Jacek Gratkiewicz
Jacek Gratkiewicz
|

Posłowie PiS ukarani za romans? Roszady na listach

0
Podziel się:

Już mnie mało co zaskakuje - komentuje Jerzy Polaczek, poseł PiS.

Posłowie PiS ukarani za romans? Roszady na listach
bEJVCBVh

Money.pl: Prezes Jarosław Kaczyński nie rychliwy ale sprawiedliwy? Pytam o listy wyborcze, w których został Pan wypchnięty ze swojego okręgu, _ Gazeta Wyborcza _ napisała, że przez _ romans _z klubem Polska Plus.

*Jerzy Polaczek, poseł Prawa i Sprawiedliwości: *O listach będę się wypowiadał wtedy, kiedy będą one zarejestrowane. Proszę w tych sprawach udać się do mojego kolegi Wojciecha Szaramy, który jest szefem rady regionalnej PiS.

Wojciech Szarama też został wypchnięty ze swojego okręgu, dotychczas startował z gliwickiego, a teraz trafił do katowickiego. Zamienili się Panowie okręgami. Ma Pan startować z _ dwójki _ w okręgu gliwickim.

Mogę to komentować dopiero po rejestracji list.

bEJVCBVj

Ale jest Pan zaskoczony takim obrotem sprawy?

Mogę tylko powiedzieć, że pracuje dla Śląska i dla Polski jako parlamentarzysta. A poza tym już mnie mało co zaskakuje.

Jarosław Kaczyński wymienia dużą część klubu. Ci odsuwani nie sprawdzili się do tej pory?

W każdej partii politycznej jest mnóstwo zmian. Oczywistym jest, że każda kadencja przynosi zmiany, na listy trafiają nowi ludzie, młodzi albo ze środowisk intelektualnych. To nic nadzwyczajnego, że są takie zmiany.

bEJVCBVp

PiS w tej sprawie nie jest ugrupowaniem politycznym, które jako jedyne wprowadza zmiany. Szerokie zmiany są w tych komitetach politycznych, w których są ludzie kompletnie nieznani i którzy nie prowadzili żadnej aktywności politycznej.

Mam wrażenie, że nie chce Pan niczego mówić trochę ze strachu i z nadzieją, że może decyzję prezes zmieni?

Nie chce tego komentować, bo listy nie są jeszcze zatwierdzone, proszę się ze mną skontaktować w przyszłym tygodniu, wtedy wszystko będzie jasne.

Czyli jednak z nadzieją na zmiany?

Będę o tym rozmawiał po zarejestrowaniu list. Szefem rady regionalnej PiS na Śląsku jest Wojciech Szarama, mam nadzieję, że on wszystkie decyzje merytorycznie, rzeczowo i spokojnie wyjaśni. Będę więc czekał.

bEJVCBVq
O kampanii wyborczej PiS czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/42/t137002.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pis;czeka;na;hall;ale;debaty;nie;bedzie,19,0,897043.html) PiS czeka na Hall, ale debaty nie będzie PiS zaprosiło na jutro minister edukacji do nowego centrum, które otworzył Jarosław Kaczyński. PO już odmówiła udziału.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/13/t155149.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/po;pis;wie;ze;klamie;kaczynski;po;jest;bezradne,121,0,896633.html) PO: PiS wie, że kłamie. Kaczyński: PO jest bezradne Zdaniem prezesa PiS kampanii nie powinno prowadzić się w sądzie. Reszta opozycji jeszcze ostrzej krytykuje pozew PO.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/0/t155136.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/znamy;wyrok;za;polske;w;balaganie;bedzie;precedens,67,0,896323.html) Znamy wyrok za _ Polskę w bałaganie _ Pozew komitetu wyborczego PO dotyczył wypowiedzi polityków PiS o tym, że za rządów Platformy nic się w Polsce nie zmieniło. Sąd rozpatrzył go w trybie przyspieszonym.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/206/t139726.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/szykujemy;cos;takiego;ze;platformie;zmieknie;rura,247,0,895735.html) Szykujemy coś takiego, że _ Platformie zmięknie rura _ Marek Suski zapowiada ujawnienie ukrytych atutów PiS.
bEJVCBVK
wiadomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)