Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Problem 12 milionów Polaków z "wielkiej płyty". Soboń uspokaja: nic im nie zagraża

W "domach z betonu" mieszka około 12 mln Polaków. Ich żywotność przewidziano na 50-70 lat. Ten czas mija, a stan bloków spędza sen z powiek ich mieszkańcom. - Nie jestem budowlańcem. Nie mogę powiedzieć, nie bójcie się, nic wam nie zagraża - mówi Artur Soboń, wiceminister w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, w programie "Money. To się liczy".

Podziel się
Dodaj komentarz

W "domach z betonu" mieszka około 12 mln Polaków. Żywotność mieszkań z wielkiej płyty przewidziano na 50-70 lat. Ten czas mija, a stan bloków spędza sen z powiek ich mieszkańcom. - Nie jestem budowlańcem. Nie mogę powiedzieć: nie bójcie się, nic wam nie zagraża - mówi Artur Soboń, wiceminister w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, w programie "Money. To się liczy".

- Rzeczywiście wpływają pytania w tej sprawie, np. do Polskiej Izby Budownictwa. Poprosiłem o analizę. I kompleksowo odpowiemy opinii publicznej w tej sprawie. I uspokoimy wszystkich tych, którzy dziś mieszkają w "wielkiej płycie", pokazując twarde dane, że nic im nie zagraża - dodaje wiceminister.

Na program "Money. To się liczy" zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 16 na money.pl i wp.pl.

Tagi: wielka płyta, mieszkanie, nieruchomości, wiadomości, wideo, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
16-03-2018

M.Z.Prędzej rozpadną się budynki budowane obecnie , niż te z wielkiej płyty.

17-03-2018

MuRarzStraszą bo deweloperka słabo się sprzedaje. Płyta przetrzyma dzisiejsze styropianowe budowle.

17-03-2018

MonikaLudzie porównujecie wieżowce z wielkiej płyty z obecnie budowanymi blokami na niekorzyść tych ostatnich ??? Obejrzyjcie sobie serial: … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (151)