Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Proponowane przez rząd ułatwienia dla przedsiębiorców są korzystne

0
Podziel się:

Prezydent Konfederacji Pracodawców Prywatnych Henryka Bochniarz pozytywnie ocenia proponowane przez rząd ustawowe ułatwienia dla przedsiębiorców. Wczoraj, przedstawiciele rządu zaprezentowali pracodawcom projekty tych ustaw.

W wywiadzie dla radiowych Sygnałów Dnia, Henryka Bochniarz wyraziła nadzieję, że dzięki dużej większości, jaką w parlamencie dysponuje rząd, ustawy da się przeforsować. Zastrzegła jednak, iż jeśli do niektórych ustaw zostaną wprowadzone nieprzemyślane poprawki, może się okazać, że są one sprzeczne z innymi uregulowaniami opracowanymi przez rząd. Szefowa Konfederacji Pracodawców Prywatnych podkreśliła, że uchwalenie ustaw w kształcie proponowanym przez rząd będzie sprzyjać rozwojowi przedsiębiorczości, a co za tym idzie będzie korzystne dla pracobiorców.
Henryka Bochniarz powiedziała, że jest optymistką w kwestii liberalizacji zapisów kodeksu pracy, co też będzie sprzyjać rozwojowi przedsiębiorczości. Gość Polskiego Radia uważa, że w interesie przedsiębiorców i pracowników uda się w tej kwestii osiągnąć porozumienie pracodawców ze związkami zawodowymi.

przedsiębiorcy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)