Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
rosja
26.11.2014 19:41

Putin: Rosja nikomu nie zagraża, ale będzie bronić swojej suwerenności

Putin oznajmił też, że Rosja nie będzie uczestniczyć w jakichkolwiek geopolitycznych rozgrywkach.

Podziel się
Dodaj komentarz
(President of the European Council / Flickr (CC BY-NC-ND 2.0))

Prezydent Federacji Rosyjskiej Władimir Putin oświadczył dziś, że jego kraj nikomu nie zagraża, będzie jednak bronić swojej suwerenności i integralności terytorialnej.

Putin oznajmił też, że Rosja nie będzie uczestniczyć w jakichkolwiek geopolitycznych rozgrywkach bądź intrygach, a tym bardziej konfliktach, do których - jak podkreślił - próbuje się ją wciągnąć.

Prezydent powiedział to w Soczi podczas kolejnej narady poświęconej rozwojowi Sił Zbrojnych FR. _ Zwracam szczególną uwagę na konieczność zapewnienia kompleksowego podejścia, połączenia wysiłków wszystkich organów władzy państwowej przy rozwiązywaniu zadań w sferze obrony kraju _ - wskazał.

W poniedziałek Putin przeprowadził już tam naradę na temat budowy grup wojsk na Krymie i w Arktyce. W spotkaniach tych uczestniczyli m.in. minister obrony Siergiej Szojgu, szef Sztabu Generalnego Walerij Gierasimow i dowódcy rodzajów Sił Zbrojnych Rosji.

Czytaj więcej w Money.pl

  • [ ( http://static1.money.pl/i/h/234/m314090.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/merkel-w-bundestagu-rosja-kwestionuje-lad,2,0,1666050.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Merkel ostro o Rosji: "To łamanie prawa"
  • [ ( http://static1.money.pl/i/h/239/m324079.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/niemcy-ostrzegaja-przed-ustepstwami-wobec,123,0,1662075.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Niemcy ostrzegają przed Putinem. "To błąd"
  • [ ( http://static1.money.pl/i/h/153/m180377.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wojna;na;ukrainie;siemoniak;rosyjski;konwoj;buduje;napiecie;konieczna;reakcja;nato,247,0,1599479.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Siemoniak: "Chcemy baz NATO w Polsce"
  • [ ( http://static1.money.pl/i/h/5/m316933.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/rosyjski;konwoj;na;noc;pozostanie;w;obwodzie;rostowskim;co;potem,200,0,1599432.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Rosyjski konwój na noc pozostanie w obwodzie rostowskim. Co potem?
Tagi: rosja, putin, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, gospodarka światowa
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz