Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Rostowski w CNN: Polska to ekonomiczna oaza

2
Podziel się:

Przetrwamy tę burzę - zapewnia szef resortu finansów w wywiadzie dla CNN.

Rostowski w CNN: Polska to ekonomiczna oaza
(PAP/Paweł Supernak)

W wywiadzie udzielonym stacji CNN polski minister finansów tłumaczył, dlaczego nasz kraj nie zostanie dotknięty przez kryzys finansowy.

- Przetrwamy tę burzę. Mamy wysoki wzrost gospodarczy i stabilną sytuację makroekonomiczną - mówi Rostowski. - Polska ma dobre wskaźniki handlu zagranicznego,wyważony budżet. Dzięki temu nasza sytuacja jest całkiem dobra.

Zobacz cały wywiad z Jackiem Rostowskim w CNN:

Zdaniem Jacka Rostowskiego, inne kraje w Europie nie mają tak stabilnej sytuacji makroekonomicznej jak Polska. _ - Zdajemy sobie sprawę, że żaden kraj nie wyjdzie z kryzysu bez szwanku, ale Polska jak nikt inny ma doświadczenia związane ze spowolnieniami i recesją - _ tłumaczy Rostowski.

| DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KRYZYSIE NA RYNKACH: |
| --- |

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(2)
obs
2 lata temu
Jacy obłudni są ci politycy z opozycji ! Cały czas twierdzili ,że PIS rujnuje gospodarkę i Państwo.Teraz chwalą,że jesteśmy w bardzo dobrej sytuacji ekonomicznej,co jest prawdą.Skąd ta zmiana stanowiska ? Otóż chodzi prawdopodobnie o to,aby Unia Europejska udzieliła jak najmniejszego wsparcia naszemu krajowi.Czy to są ludzie odpowiedzialni ? czy to są patrioci ? odpowiedzcie sobie sami.Proszę porównać apel Morawieckiego na łamach CNN i wszystko jest jasne kto chce dobrze dla kraju ,a kto życzy mu żle !!!.
kj
2 lata temu
Czyżby Rostowski zamierzał sobie przypisać ten sukces gospodarczy Polski?