Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Rybiński wierzy w Obywateli do Senatu

0
Podziel się:

Profesor Krzysztof Rybiński uważa, że ruch Obywatele do Senatu ma szansę odwrócić dotychczasowy układ polityczny w naszym kraju.

Rybiński wierzy w Obywateli do Senatu
(Michal WARGIN/East News)

Profesor Krzysztof Rybiński uważa, że ruch Obywatele do Senatu ma szansę odwrócić dotychczasowy układ polityczny w naszym kraju. W jego ocenie grozi nam poważny kryzys finansowy, z którym największe siły polityczne nie chcą walczyć.

Krzysztof Rybiński, który kandyduje z listy OdS, podkreślił w Programie Trzecim Polskiego Radia, że od lat w naszym kraju nie przeprowadza się poważnych reform, które miałyby uzdrowić sytuację. W jego ocenie, sytuację komplikuje spór pomiędzy dwiema największymi siłami politycznymi, czyli PO i PiS. Ten spór niszczy społeczeństwo i powoduje zanik wielu pożytecznych postaw.

Dlatego - jak mówi Krzysztof Rybiński - OdS stawia sobie za cel przywrócenie wpływu obywateli na sprawy krajowe: - _ Polska, mimo że rządzi partia, która ma w nazwie _ obywatelska _ jest krajem nieobywatleskim. Mamy bardzo konkretną propozycję - _mówi profesor.

POSŁUCHAJ KRZYSZTOFA RYBIŃSKIEGO:

W związku z tym - jak podkreśla Krzysztof Rybiński - musi powstać nowa siła, która zmieni układ sił i umożliwi odpowiednie reformy. Dlatego do parlamentu wystartuje z list Obywatele do Senatu, ugrupowania, które jest grupą ludzi, którzy są gotowi na wprowadzenie poważnych zmian. _ - Do tego mają oni bardzo dobry program wyborczy, który powinien przekonać wyborców _ - dodał Rybiński. Zapowiedział jednocześnie, że obywatele będą o nim informowani w trakcie kampanii.

KURSY WALUT W BANKACH:

Profesor Krzysztof Rybiński zapewnił, że mimo swego udziału w wyborach nie chce być politykiem. Zapewnił, że nie interesuje go kariera parlamentarna i rządowa, jednak obecna sytuacja wymaga zaangażowania, tak aby uchronić kraj przed kryzysem. W jego ocenie, światu grozi kolejna fala recesji, która Warszawa może poważnie odczuć.

Przypomniał, że o stanie państwa świadczy chociażby fakt, że w ostatnim czasie administracja publiczna została poszerzona o około 120 tysięcy osób, co jest istotnym obciążeniem dla skarbu państwa. Dlatego należy, jak najszybciej, dokonać wielu reform, których główne partie nie chcą przeprowadzić.

Narzędzia do analizy gospodarczej

Inne wiadomości o Obywatelach do Senatu znajdziesz w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/125/t117117.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/dutkiewicz;samorzadowcy;do;senatu,60,0,866364.html) Dutkiewicz: Samorządowcy do Senatu Dutkiewicz, Rybiński i Goliszewski - inicjują nowy ruch społeczny zmierzający do wystawienia samorządowców jako kandydatów do Senatu.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/114/t124018.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/tusk;i;kaczynski;wyladuja;w;wiezieniu;jesli;uda;sie;dutkiewiczowi;,61,0,886333.html) Tusk i Kaczyński wylądują w więzieniu? Jeśli uda się Dutkiewiczowi... Paweł Szygulski pyta o przyszłość partii politycznych.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)