Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Sharon Stone wspiera polski startup. Firma walczy o milion dolarów

Znana aktorka zachęca do głosowania na Neuro Device, polską spółkę, która bierze udział w internetowym konkursie Chivas The Venture. 27 przedsiębiorstw z całego świata walczy w nim o milion dolarów na rozwój.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Shooting Star/Sipa USA/East News)
Aktorka zachęca do wspierania firmy, która pomaga walczyć z afazją.

W konkursie biorą udział firmy z "misją społeczną". O tym, kto wygra, decydują w głosowaniu internauci. Polski startup pracuje nad technologią, która ma pomóc w leczeniu afazji. O oddanie głosu właśnie na warszawską firmę apeluje na Twitterze Sharon Stone.

"To dla mnie ważne. Proszę, poświęćcie chwilę, oddajcie głos i zmieńcie świat milionów osób chorujących na afazję" - napisała aktorka. "To tylko dwa kliknięcia. Głosujcie na świat wolny od afazji!" - zakończyła swój wpis.

Neuro Device jest twórcą urządzenia, które pomaga w rehabilitacji osób z afazją. Ta objawia się problemami z mową lub całkowitą jej utratą. Afazja jest często konsekwencją udaru. Ten temat jest bliski aktorce, bo przeszła ona udar - i to zaledwie w wieku 43 lat.

Głos na Neuro Device można oddać jeszcze tylko przez kilka godzin, klikając tutaj. Głosowanie kończy się bowiem już w środę o godzinie 11. Pełną listę kandydatów można znaleźć tutaj.

*Zobacz też: Gowin: dajemy miliard złotych na badania *

Tagi: startupy, sharon stone, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze, gospodarka światowa
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
25-04-2018

ajajajfirmy ruskich i niemieckich agentów z PO PSL i SLD, popierają Biedroń Pieróg i Jacyków, oraz Ostaszewska

25-04-2018

Szok!!!Ważne artykuły chowacie na końcu strony, a bzdury umieszczacie w nagłówkach.

25-04-2018

AnnaNie tylko osoby po udarze cierpią na afazję, dzieci również w tym moja córka. Szkoda że info tak późno i nie jest nagłaśniane

Rozwiń komentarze (10)