Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Trzęsienie ziemi w ZUS

0
Podziel się:

W Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych szykuje się kadrowe trzęsienie ziemi. Trybuna pisze, że pieczę nad instytucją zarządzającą miliardami złotych ze składek emerytalnych i ubezpieczeniowych przejmie ekipa z prawicy.

*W Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych szykuje się kadrowe trzęsienie ziemi. Trybuna pisze, że pieczę nad instytucją zarządzającą miliardami złotych ze składek emerytalnych i ubezpieczeniowych przejmie ekipa z prawicy. *

Na początek minister pracy Krzysztof Michałkiewicz zawiesił konkurs na nowego prezesa ZUS. Zdaniem dziennika obecną szefową Aleksandrę Wiktorow próbowano "zaszachować", wrzucając do zarządu ZUS partyjnego funkcjonariusza PiS - Adama Kwiatkowskiego.Ten plan przyblokowała rada nadzorcza, lecz - jak się dowiedziała się gazeta - będą kolejne próby.

"Trybuna" przypomina, że Aleksandra Wiktorow została prezesem ZUS jeszcze za czasów Jerzego Buzka. Przetrwała kolejne ekipy rządowe i teraz ponownie startuje w konkursie na szefa zakładu. Jednak - według dziennika - PiS chętnie obsadziłoby tę instytucję swoimi "fachowcami".

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)