Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Tusk wystąpi w Sejmie. Na specjalnym posiedzeniu

0
Podziel się:

Rzecznik rządu Paweł Graś zapowiedział , że premier Donald Tusk wystąpi w Sejmie najprawdopodobniej na posiedzeniu 10-12 października.

Tusk wystąpi w Sejmie. Na specjalnym posiedzeniu
(Reporter Poland)

Rzecznik rządu Paweł Graś zapowiedział , że premier Donald Tusk wystąpi w Sejmie najprawdopodobniej na posiedzeniu 10-12 października._ - Jeśli marszałek Ewa Kopacz nie podejmie decyzji o dodatkowym posiedzeniu Sejmu _ - dodał.

Jak powiedział Graś w TOK FM, termin jesiennego wystąpienia szefa rządu będzie wynikał z analizy porządku posiedzenia Sejmu w dniach 10-12 października. _ - Jeśli pani marszałek uzna, że zmieści się pośród innych punktów, to dokładnie wtedy będzie _ - mówił rzecznik rządu.

Dopytywany, co znajdzie się w wystąpieniu premiera, Graś powiedział, że pojawi się m.in. analiza sytuacji gospodarczej w Europie i _ w tym kontekście analiza gospodarczej i ekonomicznej sytuacji Polski _. _ Na pewno pojawi się zestaw narzędzi, których rząd użyje, bądź zamierza użyć w sytuacji, gdyby ten kryzys do Polski dochodził _ - zaznaczył rzecznik rządu.

_ - Przede wszystkim gospodarka, gospodarka, gospodarka, ale będzie również o rodzinie, o aspekcie społecznym i o walce z bezrobociem _ - zapowiedział Graś.

Czytaj więcej w Money.pl
PiS jest sojusznikiem Platformy. Oto dowód O budżecie i kosztach obietnic Jarosława Kaczyńskiego - pisze Paweł Zawadzki.
Budżet już pod ostrzałem. Ujawnili plan Tuska? W połowie roku możemy spodziewać się powtórki manewru z 2009 roku - przewiduje opozycja.
Tusk będzie bronił tej zasady. Nie pozwoli... W ocenie premiera przyszłoroczny budżet jest _ bezpieczny dla finansów państwa _.
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)