Notowania

Wikiński: Oleksy dostanie zakaz picia wina

Nie wyobrażam sobie związku Napieralskiego z Kaczyńskim po wyborach.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Tomasz <br>Brankiewicz)

*Money.pl: Aleksandra Jakubowska wraca jako pisarka do - jak sama mówi - obiegu publicznego. W promowaniu jej książki pomagają Włodzimierz Czarzasty i Leszek Miller. Widział Pan ten obrazek? Nie brak komentarzy, że wyglądają jak _ grupa wracająca po władzę _. *

*Marek Wikiński, poseł SLD: *Polska to wolny kraj i nie ma zakazu spotykania się w gronie znajomych i kolegów. Jeżeli była taka miła okoliczność jak promocja książki, koleżanki i koledzy się spotkali. Nie widzę w tym niczego złego.

*Ale przyzna Pan, że _ stara gwardia _ wraca do łask w SLD. Na listach pojawią się być może Leszek Miller, Józef Oleksy. *

Kwestia układania list wyborczych jest jeszcze przed nami. Decyzje podejmować będą władze partii w drugiej połowie czerwca.

Dawni premierzy przydadzą się Sojuszowi w tych wyborach?

Przydaliby się Polsce. Mają olbrzymią wiedzę i doświadczenia, bardzo szerokie kontakty. Bez wątpienia, tak jak byli prezydenci, promują Polskę za granicą.

Ale nazwiska o których mówimy nie zawsze najlepiej się kojarzą. Nie obróci się to przeciwko Sojuszowi?

To zależy, komu jak te nazwiska się kojarzą. Czy to dobry krok, pokaże wynik wyborów.

[ ( http://static1.money.pl/i/h/135/t131975.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/sld;sprzedal;rozbrat;za;35;mln;zl,122,0,844154.html) SLD sprzedał Rozbrat za 35 mln zł
SLD chce uchodzić za partię nowoczesną, z programem dla młodych. Tymczasem jedna z telewizji przepytała młodzieżówkę SLD i okazało się, że niektórych ludzi lewicy nie znają. A tych starszych, których kojarzą, pamiętają z okoliczności, w jakich odchodzili.

Niedawno byłem na wielkiej gali Business Centre Club, gdzie Leszek Miller otrzymywał nagrodę za decyzję o obniżeniu podatku dochodowego przedsiębiorcom z 27 do 19 procent, a dla osób prowadzących działalność gospodarczą z 40 procent. Otrzymał tę nagrodę z rąk prezesa Marka Goliszewskiego, który przypominał, że to Leszek Miller i jego rząd wprowadził Polskę do Unii Europejskiej.

Tak jak każdy z nas ma lepsze i gorsze dni, ma wady i zalety, tak mają i nasi byli premierzy. Władze SLD podejmą decyzję czy będą wartością dodaną i będą na listach wyborczych do parlamentu, czy nie.

*Trochę tych błędów i gorszych dni było. Leszek Miller miał nawet przygodę z Samoobroną. Nieudaną przygodę. *

Miller popełnił grzech ciężki kolaborując z Samoobroną, nie był to jednak grzech śmiertelny. Dlatego myślę, że władze partii mogą mu wybaczyć to zboczenie z jedynej słusznej drogi.

[ ( http://static1.money.pl/i/h/6/t140550.jpg ) ] (http://manager.money.pl/news/artykul/sprawdz;w;ktorej;partii;maja;najwiecej;pieniedzy;na;glowe,25,0,842009.html) Sprawdź, w której partii mają najwięcej pieniędzy na głowę
*Józef Oleksy też ma za sobą grzech ciężki, _ taśmy Gudzowatego _ odsłoniły co myślał o niektórych swoich kolegach. *

Jeżeli Józef Oleksy będzie starował w wyborach parlamentarnych, to na pewno szef sztabu wyborczego zakaże mu picia wina z Aleksandrem Gudzowatym i innymi.

Obaj panowie wypowiadają się o przyszłych koalicjach. Miller mówi wprost - _ kto Kaczyńskiego dotyka, ten znika _. Jak pan odbiera rady byłego szefa SLD?

Sam nie wyobrażam sobie związku partnerskiego Napieralskiego z Kaczyńskim. Nie umiem sobie wyobrazić koalicji zawieranej na grobie Barbary Blidy między PiS a SLD. Więc taka koalicja po wyborach jest niemożliwa.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/224/t16352.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/sld;znalazl;miejsce;dla;bylych;premierow,15,0,770831.html) SLD znalazł miejsce dla byłych premierów Józef Oleksy najprawdopodobniej wystartuje do Sejmu z Siedlec, a Leszek Miller z Płocka.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/11/t116491.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/partie;polityczne;kompletuja;listy;wyborcze,130,0,825986.html) Partie polityczne kompletują listy wyborcze PO i SLD przedstawią swoich kandydatów w czerwcu. PiS na razie nie składa deklaracji a Jarosław Kaczyński twierdzi, że są ważniejsze problemy niż kampania wyborcza.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/215/t131287.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/senyszyn;skoro;w;wyborach;startuje;tusk;moze;tez;miller,22,0,768022.html) Senyszyn: Skoro w wyborach startuje Tusk, może też Miller Partia to nie młodzieżówka. Jest w niej miejsce dla polityków w każdym wieku.
Tagi: marek wikiński, wiadomości, wywiad
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz