Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Wnioski o dopłaty rolnicze przez internet

0
Podziel się

Od jutra rolnicy będą mogli składać wnioski o przyznanie dopłat bezpośrednich.

Wnioski o dopłaty rolnicze przez internet
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bDTLadfp

Od jutra rolnicy będą mogli składać wnioski o przyznanie dopłat bezpośrednich. Aby starać się o wszystkie dostępne płatności, wystarczy jeden formularz.

Minister rolnictwa i rozwoju wsi Marek Sawicki powiedział Radiu Podlasie, że Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa jest przygotowana do przyjmowania wniosków. Zachęcił rolników, aby nie zwlekali z udaniem się do jej Biur Powiatowych.

- _ Agencja jest już tak wyćwiczona w przyjmowaniu wniosków, że nie będzie żadnego problemu. Zachęcam jednak rolników do tego, by nie czekali na ostatnie dni, bo później łatwiej i szybciej można dostać dopłaty _ - mówi minister Sawicki.

bDTLadfr

POSŁUCHAJ MARKA SAWICKIEGO:

W tym roku Agencja umożliwiła - pilotażowo - składanie wniosków przez internet. Wnioski o dopłaty bezpośrednie rolnicy mogą składać do 16 maja. W przypadku przekroczenia tego terminu, są pozbawiani 1 procenta dopłat za każdy dzień zwłoki. Ostateczny termin składania wniosków o dopłaty upływa 10 czerwca. W ubiegłym roku w całej Polsce wnioski o dopłaty bezpośrednie złożyło około miliona 375 tysiecy rolników. Na wypłatę ubiegłorocznych dopłat ARiMR ma czas do 30 czerwca.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/151/t97431.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/rolnicy;z;calej;polski;zjezdzaja;sie;by;radzic;o;krus,239,0,704495.html) Rolnicy z całej Polski zjeżdżają się, by radzić o KRUS Swoje pretensje przekażą Waldemarowi Pawlakowi.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/62/t94526.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/unia;chce;sprawiedliwiej;dzielic;pieniadze;dla;rolnikow,106,0,608874.html) Unia chce sprawiedliwiej dzielić pieniądze dla rolników KE: Czas skończyć z różnicami w dopłatach.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/61/t89405.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/zmiany;w;doplatach;bezposrednich;nowy;formularz,96,0,744544.html) Zmiany w dopłatach bezpośrednich. Nowy formularz Doprecyzowano przepisy dotyczące składania wniosków o takie dopłaty przez internet.
bDTLadfS
kraj
wiadomości
KOMENTARZE
(0)