Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Zakaz handlu to nie tylko niedziela. "Sklepy rykoszetem oberwą w poniedziałek" [WIDEO]

Zakaz handlu to nie tylko niedziela. "Sklepy rykoszetem oberwą w poniedziałek"

 

Zakaz handlu to dla sklepów straty nie tylko w niedziele. Tak przynajmniej wynika ze słów prezes Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji Renaty Juszkiewicz. - Rykoszetem sklepom oberwie się w poniedziałek. Ze względu na obostrzenia ustawy wiele z nich nie będzie w stanie dostarczyć towaru na tyle wcześnie, by mogły normalnie funkcjonować od rana - wyjaśniła w programie "Money. To się liczy".

niedziele, zakaz handlu, juszkiewicz
Czytaj także
Polecane galerie
Bodek
2018-03-13 15:08
czy "gorszy sort umysłowy" widzi różnicę miedzy wolną niedzielą gdy cała rodzina jest w domu (dzieci nie są w szkole ) a możliwością odebrania sobie za przepracowaną niedzielę dnia wolnego np- środy? Bo w taką wolną od pracy niedzielę mnożna wziąć rodzinę i pojechać np na wycieczkę lub piknik. A co można zrobić we środę kiedy dzieci są w szkole do godz. 15 i współmałżonek również pracuje? Czaicie różnice czy to za trudne?
Poldek
2018-03-13 09:52
@Kupuje we wtorek.

Proponuje znalesc sobie rozrywke na niedziele w Wąchocku, czy faktycznie ogladanie TV jest lepszym sposobem na zycie niz zakupy?
Kupuję we wtorek
2018-03-13 08:28
Jakie smutne i jałowe życie mają polcy i polaki, dla których niedziela kończy się na zakupach! Teraz przyjdzie Wam umrzeć z nudów.
Pokaż wszystkie komentarze (15)