Notowania

handel
12-03-2018 (18:46)

Zakaz handlu to nie tylko niedziela. "Sklepy rykoszetem oberwą w poniedziałek"

Zakaz handlu to dla sklepów straty nie tylko w niedzielę. Tak przynajmniej wynika ze słów prezes Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji Renaty Juszkiewicz. - Rykoszetem sklepom oberwie się w poniedziałek. Ze względu na obostrzenia ustawy wiele z nich nie będzie w stanie dostarczyć towaru na tyle wcześnie, by mogły normalnie funkcjonować od rana - wyjaśniła w programie "Money. To się liczy".

Podziel się
Dodaj komentarz
(Jeffrey Beall/flickr (CC BY-SA 2.0))

Zakaz handlu to dla sklepów straty nie tylko w niedziele. Tak przynajmniej wynika ze słów prezes Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji Renaty Juszkiewicz. - Rykoszetem sklepom oberwie się w poniedziałek. Ze względu na obostrzenia ustawy wiele z nich nie będzie w stanie dostarczyć towaru na tyle wcześnie, by mogły normalnie funkcjonować od rana - wyjaśniła w programie "Money. To się liczy".

Tagi: handel, zakaz handlu, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
12-03-2018

GosiaBez przesady.Bardzo dobrze ze jest zakaz handlu w niedziele. W koncu kazdy b.mogl z rodzina byc w domku w dzien swiety.

12-03-2018

GosiaJa bardzo sie ciesze ze niedziele sa wolne i wg.mnie tak powinno byc caly miesiac.Kiedys jako dziecko pamietam ze w niedziele sklepy byly nieczynne,a … Czytaj całość

12-03-2018

PytanieKobieta pieprzy jak nawiedzona. Kto w Polsce pracuje tak, że przez 6 dni nie potrafi zrobić zakupów ???

Rozwiń komentarze (15)

Wybrane dla Ciebie