Notowania

budowa
11.07.2018 12:43

Zamek w Stobnicy. Mamy kilka wizualizacji budynku

O tajemniczym zamku dyskutuje cała Polska. Już wiemy, jak ma wyglądać wielka inwestycja. To kilka rysunków, które prawdopodobnie przedstawiają tajemniczy projekt ze Stobnicy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(WP)
Wiemy, jak ma wyglądać tajemniczy zamek. Dotarliśmy do kilku wizualizacji

O tajemniczym zamku dyskutuje cała Polska. Już wiemy, jak ma wyglądać wielka inwestycja. Dotarliśmy do kilku rysunków, które prawdopodobnie przedstawiają tajemniczy projekt ze Stobnicy.
Rysunki przedstawiają ogromną inwestycję, otoczoną murem, z licznymi wieżami. Styl zamku, jak wynika z rysunków, nawiązuje do budynków, które można podziwiać na południu Europy - na przykład we Włoszech, Portugalii czy Francji. Projektowi nie można odmówić rozmachu - z każdej strony zamek prezentuje się zupełnie inaczej. I na pewno robi wrażenie.

Przypomnijmy - zamek od trzech lat buduje spółka D.J.T. Co w nim będzie się znajdowało? To ciągle nie jest do końca jasne. Wiadomo jednak, że pozwolenie dotyczy "budowy budynku mieszkalnego wielorodzinnego". We wtorek tajemniczą inwestycję odwiedził Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego. Stwierdził jednak, że wszystko przebiega zgodnie z pozwoleniem.
Wszystko, co wiemy o zamku

WP

WP

WP

WP
Money.pl dotarł do kilku rysunków, które przedstawiają różne elewacje zamku. Do pierwszej wizualizacji dotarł serwis Nasze Miasto Oborniki. Zdjęcie udostępnił serwisowi Nasze Miasto Lech Rugała. To przewodnik związany z Wielkopolską. - Inwestycją interesuje się od lat, na terenie Stopnicy i okolic bywałem często i próbowałem zainteresować nią wiele osób. Jedna z takich osób mi wysłała ten projekt z dopiskiem "tak to ma wyglądać" - opowiada nam Rugała.

*Zamek w Puszczy Noteckiej. W sprawę zamieszani lokalni ekolodzy. Zobacz wideo: *

Jako pierwszy informację o tajemniczym zamku podał serwis Wykop.pl

* Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl *

Tagi: budowa, zamek w puszczy noteckiej, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
11-07-2018

hrobiA kto bogatemu zabroni - chyba ze PiS??!!

11-07-2018

HhTo oburzajace ze w kraju jest tak rozwinieta korupcja, ze wszystko mozna kupic, kazdego przekupic, nikt za to nieodpowiada i nie poniesie … Czytaj całość

11-07-2018

hmmGdzie KOD i protesty? Janda, Stuhr i Rusinowa... czyżby to ktoś z...

Rozwiń komentarze (297)