Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
ceny nieruchomości
26.11.2012 10:57

Złe prognozy dla rynku nieruchomości

Wszystko wskazuje na to, że ceny mieszkań i domów mogą jeszcze spadać - prognozuje Federacja Polskiego Rynku Nieruchomości.

Podziel się
Dodaj komentarz
(timmenzies/CC/Flickr)

*Kiepskie prognozy dla rynku nieruchomości w naszym kraju. W 2013 roku trudna sytuacja nadal będzie się utrzymywać - prognozuje Federacja Polskiego Rynku Nieruchomości. *

Wszystko wskazuje na to, że ceny mieszkań i domów mogą jeszcze spadać - ocenia wiceszef tej organizacji Tomasz Błeszyński. Wskazuje na gorsze prognozy dotyczące rozwoju naszej i światowej gospodarki. A to wszystko przekłada się na siłę nabywczą zarobków Polaków.

Tomasz Błeszyński dodaje, że w obecnej sytuacji na rynku bardzo cenieni są klienci, którzy płacą gotówką za nieruchomości. Podkreśla, że osoby takie mają większe pole manewru w przypadku negocjacji cenowych.

Ekspert przypuszcza, że w przyszłym roku dobre wyniki może mieć rynek nieruchomości luksusowych.

Początków polepszenia sytuacji na rynku nieruchomości można się spodziewać dopiero około 2016 roku - przewiduje część ekspertów.

Czytaj więcej w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/145/m91281.jpg ) ] (http://dom.money.pl/wiadomosci/artykul/nieruchomosci;w;polsce;nowe;mieszkania;tanieja;ale;,134,0,1203590.html) Ceny nowych mieszkań mocno w dół, ale... Deweloperzy chcą zachęcić do kupna osoby mogące skorzystać z programu "Rodzina na swoim". Znaleźli sposób, aby na tym nie stracić.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/23/m247831.jpg ) ] (http://dom.money.pl/wiadomosci/artykul/ceny;mieszkan;beda;spadac;tylko;do;polowy;2013;roku,183,0,1198263.html) Mieszkania będą znowu drożeć? Oto powody Nie można oczekiwać, że ceny mieszkań będą spadać w nieskończoność - twierdzą analitycy.
Tagi: ceny nieruchomości, nieruchomości, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, gospodarka polska, czołówki
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz