Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Zmiany w rozkładach jazdy na kolei

0
Podziel się

Od pierwszego września zmieni się rozkład jazdy pociągów Przewozy Regionalne, PKP Intercity i Kolei Mazowieckich.

Zmiany w rozkładach jazdy na kolei
(pkp.pl)
bDyDhTaZ

Od pierwszego września zmieni się rozkład jazdy pociągów, Przewozy Regionalne PKP Intercity i Kolei Mazowieckich.

Zgodnie z zapowiedzią PKP PLK, najwięcej utrudnień będzie m.in. na centralnej magistrali kolejowej, linii E 30 Kraków-Rzeszów, a także linii Wrocław - Poznań, oraz na odcinku Łowicz - Kutno.

W związku z pracami remontowymi prowadzonymi na sieci trakcyjnej przez PKP Linie Kolejowe, od przyszłego miesiąca dojdzie do czasowych zmian w rozkładzie jazdy pociągów. Informacja o zmianach udostępniana będzie na bieżąco na stronach internetowych www.przewozyregionalne.pl/zmiany , oraz na www.rozklad.pkp.pl .

bDyDhTbb

W związku z tym spółka Przewozy Regionalne zwraca się z prośba o każdorazowe sprawdzanie rozkładu jazdy przed podróżą. Informacje o zmianach będą także przekazywane w komunikatach megafonowych, oraz na profilu społecznościowym przewozów regionalnych na facebooku.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/164/t96164.jpg ) ] (http://e-prawnik.pl/wiadomosci/informacje/brudne-i-smierdzace-wagony-bedzie-kara.html) Brudne i śmierdzące wagony? Będzie kara! Przewoźnik zapłaci również za brak wcześniejszej informacji o zmianie rozkładu jazdy.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/165/t96165.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kolejna;zmiana;rozkladu;jazdy;pkp,233,0,749801.html) Kolejna zmiana rozkładu jazdy PKP Korekta ma dotyczyć remontowanej trasy z Gdyni przez Warszawę do Krakowa i Katowic.
bDyDhTbC
KOMENTARZE
(0)