Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|
aktualizacja

Włodzimierz Cimoszewicz: po ujawnieniu kontraktów będziemy wiedzieć, kto popełnił błąd

Europoseł, były premier Włodzimierz Cimoszewicz mówi, że "nie wie, o co chodzi" w sprawie szczepionek. Producenci ograniczyli dostawy, a Komisja Europejska, która dokonała zakupu w imieniu wszystkich krajów członkowskich, ma problemy z Pfizerem, Moderną i AstraZeneką. - Nie widziałem kontraktów, nikt z nas nie widział, pewnie przyjdzie czas, że trzeba będzie zażądać ich, żeby sprawdzić, jakie tam zostały wprowadzone gwarancje terminowości, jak to zostały sformułowane. Wtedy będziemy wiedzieli, czy urzędnicy Komisji popełnili błąd, czy to firmy nadużywają tej sytuacji - komentował Cimoszewicz w programie "Newsroom". Dodał, że nie wyklucza, iż koncernom bardziej się opłaca sprzedawać szczepionki do Japonii i Korei Płd., stąd ograniczenie dostaw do Unii.

KOMENTARZE
(62)
JAR
3 lata temu
Ciekawe czy ten mądrala sie zaszczepił poza kolejnościa jak to zrobili jego koledzy partytjni.Dobrze jest krytykować jak sie za nic nie odpowiada tylko plecie bzdury by zajatrzyć.
Ślusarz
3 lata temu
Panie Cimoszowicz....Pan popełnił błąd będąc politykiem w Polsce.
wkurzony
3 lata temu
Ekspertem na WP jest albo balcerowicz albo cimoszewicz...wszyscy znamy życiorysy tych panów i ile Polska miliardów ma przez nich strat...! eksperci...hahahahaha
Lut
3 lata temu
Żądamy szczepionek i igrzysk.
olo
3 lata temu
a mnie to lotto przestańcie już z ty covidem i dajcie ludziom spokojnie robić swoje
...
Następna strona