Trwa ładowanie...
bEDTKvit
Notowania
Przejdź na

Włodzimierz Cimoszewicz: po ujawnieniu kontraktów będziemy wiedzieć, kto popełnił błąd

Europoseł, były premier Włodzimierz Cimoszewicz mówi, że "nie wie, o co chodzi" w sprawie szczepionek. Producenci ograniczyli dostawy, a Komisja Europejska, która dokonała zakupu w imieniu wszystkich krajów członkowskich, ma problemy z Pfizerem, Moderną i AstraZeneką. - Nie widziałem kontraktów, nikt z nas nie widział, pewnie przyjdzie czas, że trzeba będzie zażądać ich, żeby sprawdzić, jakie tam zostały wprowadzone gwarancje terminowości, jak to zostały sformułowane. Wtedy będziemy wiedzieli, czy urzędnicy Komisji popełnili błąd, czy to firmy nadużywają tej sytuacji - komentował Cimoszewicz w programie "Newsroom". Dodał, że nie wyklucza, iż koncernom bardziej się opłaca sprzedawać szczepionki do Japonii i Korei Płd., stąd ograniczenie dostaw do Unii.

0
0
62
Podziel się
Komentarze (62)
zobacz więcej komentarzy (62)
bEDTKviF
KOMENTARZE
(62)
JAR
8 miesięcy temu
Ciekawe czy ten mądrala sie zaszczepił poza kolejnościa jak to zrobili jego koledzy partytjni.Dobrze jest krytykować jak sie za nic nie odpowiada tylko plecie bzdury by zajatrzyć.
Ślusarz
8 miesięcy temu
Panie Cimoszowicz....Pan popełnił błąd będąc politykiem w Polsce.
wkurzony
8 miesięcy temu
Ekspertem na WP jest albo balcerowicz albo cimoszewicz...wszyscy znamy życiorysy tych panów i ile Polska miliardów ma przez nich strat...! eksperci...hahahahaha
bEDTKviX
Lut
8 miesięcy temu
Żądamy szczepionek i igrzysk.
olo
8 miesięcy temu
a mnie to lotto przestańcie już z ty covidem i dajcie ludziom spokojnie robić swoje
...
Następna strona