Trwa ładowanie...
bEpGyozp

Notowania

Przejdź na

Wybory 2020. Gowin: tyle sukcesów, a o wynik musieliśmy drżeć

Andrzej Duda głosami wyborców wybrany na drugą kadencję prezydenta RP. - Wygraliśmy wybory, ale wygraliśmy minimalnie i mamy świadomość ciążącej na nas odpowiedzialności nie tylko wobec tej połowy, która nas poparła, ale również wobec drugiej połowy. Jestem przekonany, że prezydent Andrzej Duda będzie się starał być także prezydentem tych, którzy głosowali na jego kontrkandydata - powiedział w "Poranku Wyborczym" WP Jarosław Gowin, były wicepremier. - To była bardzo trudna kampania. Czeka nas refleksja, jak to się stało, że po ponad 4 latach rządzenia, gdy byliśmy na pierwszym miejscu w Unii Europejskiej pod względem rozwoju gospodarczego, po tylu sukcesach o wynik musieliśmy drżeć do ostatniej chwili - dodał.

0
0
153
Podziel się
Komentarze (153)
zobacz więcej komentarzy (153)
bEpGyozB
KOMENTARZE
(153)
zenek
rok temu
Ho....a co to za przywódca/ jednych wyborów ,a potem fuzja z Bie...i SLD lub cieniowac jak Kuki by przekroczyc próg wyborczy/ ,,jestem za a nawet przeciw,, ucz sie od młodego Bosaka nie skacze sie z kwiatka na kwiatek byle przy korycie byc mimo innych pogladów szkoda głosu i ponownych kosztów poniesionych przez Panstwo i wyborcow
kibic
rok temu
Panie kameleon daj pan spokój i nie rozśmieszaj ludzi. Przejdż pan do PSeL
polak
rok temu
Większość wyborców na Trzaskowskiego głosowała na złość Dudzie i pisowi taka jest prawda wiem po rozmowach z ludźmi, ze Trzaskowski nie był ich prawdziwym kandydatem
bEpGyozT
lara
rok temu
Zwyczajnie, ostatnie 4 miesiące pokazały prawdziwe oblicze władzy, czy pan minister w ogóle wyszedł by porozmawiać z Polakami, czy się za nami wstawił? Czy wy w ogóle tam w tym sejmie wiecie co się dzieje w Polsce, w jakiej sytuacji są ludzie? Wasz świat zamknął się pomiędzy limuzyna a sejmową kantyną, reżyserowanymi wiecami i publiczną odrealnioną od świata telewizją. Wyjdź człowieku, pochodź po mieście incognito, załóż maseczkę i zobacz jaka jest ruina. Weź do ręki 500 zł i idź do marketu zrobić zakupy, tylko normalne, nie żadne ustawki w stylu koszyk Dudy i zobaczysz, że na maszynki do golenia Ci zabrakło, jak kupiłeś coś na jeden obiad dla rodziny, kosmetyki do mycia i układania włosów dla żony i dwie pary rajstop i nic więcej i 500 zł nie ma... Może coś do Ciebie dojdzie, że niektórym ludziom po opłaceniu opłat, tyle zostaje na życie na cały miesiąc, a tobie brakło na maszynki do golenia.. Idź zobacz ile sklepów upadło, ile firm zlikwidowało się lub zawiesiło działalność. Idź człowieku do apteki kup trochę witamin i tabletki przeciwbólowe i coś na trawienie i zobaczysz ile wydasz.. a gdzie leki na choroby konkretne? Wiesz ile kosztują? Więc masz tu analizę, dlaczego nie spałeś w nocy i drżałeś.. Nie pytaj ministrów i bankierów co się stało, tylko człowieku wyjdź na jeden dzień we własnym mieście i popatrz co się dzieje!!!
ewans
rok temu
Panie Gowin, ja też panu powiem ,że to co mamy w tej chwili jest także pańską zasługą, Było nie czynić prób układania się z totalsami tylko po to aby wiedzieć do kogo by tu się przyssać w razie porażki Dudy.Jest pan zakałą w naszym '' Porozumienie '' - niech pan je opuści jak wielu z nas sobie tego życzy.Taka krecia robota szkodzi nam i Polsce..
...
Następna strona