Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wymiana kopciucha na kopciucha. "Spotykamy się z próbami oszukania systemu"

Materiał powstał w ramach ekologicznej akcji WP naturalnie.

- Taki rejestr powie nam, ile tych kopciuchów faktycznie jest i gdzie jeszcze trzeba dotrzeć. To dla nas korzystne narzędzie w pracy nad czystym powietrzem. Poza tym pozwala skontrolować normy i funkcjonowanie kotłów - tłumaczył w programie "Money. To się liczy" Bartłomiej Orzeł, pełnomocnik premiera ds. czystego powietrza. – Spotykamy się z próbami oszukania systemu i wymiany kopciuchów na kopciuchy – dodaje.

17-06-2021
0
0
156
Podziel się
Komentarze (156)
zobacz więcej komentarzy (156)
KOMENTARZE
(156)
Profesor
rok temu
Niech w tym arkuszu będzie miejsce aby napisać w jakim okresie używa pieca, w jakich miesiącach, czy odpowiada za smog całorocznie. Wyjdzie które piece nas zatruwają na okrągło.
DaneleM
rok temu
Wyprowadź się,węglem i drzewem,,grill,, maszyny ba olej,ropę w Niemczech się używa i nikt niezakazuje.Polska to chory kraj.
Domek
rok temu
Ludzie mam juz dość , nie można okna otworzyć, pył kominowy wdziera się do mieszkania, jak namówić sąsiada by zrezygnował z ogrzewania wody do kompieli węglem? Sprecyzuje ecogroszkiem, to nie ma nic wspólnego z eco. On nas zabija dla paru złotych.
Moraś
rok temu
Może weście się za tych co sprowadzaja śmieci a następnie co jakiś czas następuja samozapłony!
czarownica
rok temu
Każdy kto się spisał ,, udzielił takiej informacji , jaki posiada piec i na jakie paliwo " a druga sprawa to przy pozwoleniu na budowę w projekcie ,,,więc ?
...
Następna strona