Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
oprac. WZI
|

Z oferty Multimedia znikają kanały Polsatu. Klienci mogą wypowiedzieć umowy

202
Podziel się

Od początku przyszłego roku sieć Multimedia Polska przestanie nadawać kanały Telewizji Polsat. Nieoficjalny powód: spółki nie dogadały się w sprawie warunków.

Z oferty Multimedia znikają kanały Polsatu. Klienci mogą wypowiedzieć umowy
Multimedia wycofuje z oferty kanały Polsatu. (Wikimedia Commons)
bDBdnROZ

Od 1 stycznia z oferty Multimedia znikną kanały: Polsat 2, Polsat News HD, Polsat Cafe HD, Polsat Play HD, Disco Polo Music, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Film HD.

- Będziemy też prawdopodobnie zmuszeni wkrótce do całkowitego zaprzestania dostarczania Państwu tych programów jak i pozostałych programów nadawcy Telewizji Polsat Sp. z o.o., które Państwu obecnie dostarczamy - czytamy w komunikacie operatora.

Firma nie podaje powodów usunięcia kanałów z oferty. Jak podaje portal Wirtualnemedia, spółki nie doszły do porozumienia w sprawie warunków finansowych.

bDBdnRPb
Zobacz także: Sposób na otwarcie hoteli. Branża nie rozumie, dlaczego rząd się na to nie zdecydował

Zniknięcie kanałów z oferty jest dla klientów podstawą do rozwiązania umowy.

- Oświadczenie o rozwiązaniu Umowy abonenckiej powinno być dostarczone do Multimedia Polska nie później niż miesiąc od otrzymania informacji o zmianach. W przypadku rozwiązania umowy z uwagi na brak akceptacji powyższych zmian warunków umowy, Dostawcy Usług nie przysługuje zwrot ulgi przyznanej Abonentowi - czytamy w komunikacie Multimedia.

bDBdnRPh

Na początku roku spółka Multimedia Polska została przejęta przez Vectrę. UOKiK zgodził się na transakcję pod warunkiem, że Vectra sprzeda sieć własną lub Multimediów w ośmiu miejscowościach: Gorzowie Wielkopolskim, Kwidzynie, Łowiczu, Olsztynie, Ostródzie, Pogórzu, Pruszczu Gdańskim i Stargardzie.

bDBdnRPC
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(202)
waldek
2 miesiące temu
No cóż, Solorz sprzedał się PiSowi, teraz trzeba opłacać haracz na Qrwizję, za Kanały Premium i koncesję 5G. Teraz musi ściągnąć hajs z abonentów kablówek. Nie dość, że sama sieczka w tych programach, to jeszcze żąda podwyżki. Mi nie szkoda tego badziewia.
kla
2 miesiące temu
Polsat to pisowcy, won.
Edward
2 miesiące temu
Bardziej wolałbym gdyby TVP zniknęło z oferty kablówek...!!!!
bDBdnRPD
Greg
2 miesiące temu
Długość reklam w Polsacie bije wszelkie rekordy. Człowiek zdąży się wykąpać, ogolić, zaparzyć herbatę i nie spóźni się na wznowienie filmu! Wypróbowałem, to wiem. Teraz już nie oglądam.
najdalej !
2 miesiące temu
Dostałem wczoraj takiego maila a wszystko zaczęło się od tego że Solorz dostał zgodę od pisu na zakup NETII przyczyna dla rozumnych ludzi jest oczywista ,w związku z tym że stał się właścicielem to w nachalny sposób usiłuje ludziom montować światłowód na co klienci nie chcą się godzić bo znają już Polsat i wiedzą co robią i na co ich stać więc Netia wpadła na pomysł że skoro nie ma chętnych na swoją ofertę to postanowiono zabrać swoje kanały z oferty Multimediów licząc na to że teraz ludzie będą do Netii pchali się drzwiami i oknami żeby móc ponownie mieć kanały Polsatu ,ale tu się przeliczyli w myśl zasady że chytry dwa razy traci bo większość jeżeli już będzie emigrować to do innych operatorów bo jest ich dużo na rynku i mają o wiele korzystniejsze oferty niż Netia ,która to na razie stosuje różne sztuczki aby przejąć klientów a póżniej będzie tak jak to jest obecnie z Polsatem gdzie ludzi się doi z kasy za wieczne powtórki i 20 minutowe reklamy .....Więc ludzie nie dajcie się nabierać Polsatowi pod przykrywką Netii bo to jedno bagno ,ci którzy mieli do czynienia z tą firmą to doskonale wiedzą co robili z programami i za co kazali sobie płacić ,kolejny argument to Polsat stała się partyjną tv. i lepiej jak najdalej od nich bo nie wiadomo jak ten biznes się skończy kiedy ten rząd padnie a Solorz zostanie z ręką w nocniku .......
...
Następna strona