Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Zakaz Handlu. Czy regulacje powinny być złagodzone?

3
Podziel się:

Zakaz handlu wszedł w życie w marcu tego roku. Po 8 miesiącach doszło do wielu zmian w funkcjonowaniu sklepów, a także w samych przyzwyczajeniach zakupowiczów. To jednak dopiero początek.

sklep,supermarket
sklep,supermarket (Fotolia, Davizro Photography)

Już niedługo zakazem handlu objęte będą 3 niedziele w miesiącu. Czy to na pewno dobrze? W jaki sposób zareaguje rynek? Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z Cezarym Kaźmierczakiem, prezesem związku przedsiębiorców i pracodawców.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(3)
Daria
5 lata temu
Tą ustawą Pis tak wkurzył ludzi, zwłaszcza mały handel, bo duże sieci sobie poradzą, że nie zdziwię ,jak zapłacą dużą cenę polityczną w najbliższych wyborach za te barachło prawne.
Beata
5 lata temu
Do sząłu mnie doprowadza ta ustawa i ta propaganga solidarności np,. w odniesieniu do żabek. mają legalne usługi pocztowe, zresztą dawno temu podpisane, to dawaj "to omijanie prawa" itp. jakie omijanie prawa na Boga! Handlowcy chca żyć i pracować! rozszerzać swój biznes! dajcie im spokój!
Englert
5 lata temu
Już szykują kolejne "poprawki", ledwo się człowiek przyzwyczaił do tego, kiepskiego zresztą prawa, a już je zmieniają. Kręcka od tego można dostać.