Trwa ładowanie...
bErNwcad

Notowania

Przejdź na

Zmiany w rządzie? Minister finansów kandydatem na szefa EBOR. "Premier mnie poprosił"

Minister finansów zgłosił swoją kandydaturę na szefa Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju (EBOR) - Moją rolą jest praca w Ministerstwie Finansów i jestem odpowiedzialny za finanse publiczne. Co będzie w przyszłości? Nie mi spekulować - powiedział w programie "Money. To się liczy" minister finansów Tadeusz Kościński. - Przypominam, że z EBOR-u od 30 lat otrzymujemy pieniądze i bardzo dobrze je wykorzystywaliśmy. Jest czas, by Polska miała swój głos w tym banku. Akurat w tym roku jest zmiana prezesa, premier Morawiecki podjął decyzję, że czas, by Polska wykorzystała swój głos i prosił, bym złożył kandydaturę - dodał.

0
0
16
Podziel się
Komentarze (16)
zobacz więcej komentarzy (16)
bErNwcap
KOMENTARZE
(16)
nick66
rok temu
My mamy ministra finansów ciekawe że jakoś nie zabiera głosu w czasie pandemii , widac nie potrafi kłamać jak pinokio.
Klamot
rok temu
Deprecjacja MF wyraża się w tym, że sam szef myli ten resort z Ministerstwem Rozwoju, a premier lekko prowadził już 2 razy MF mimochodem z premierowaniem. Waga tego resortu jest najmniejsza w powojennej historii.
ASSAM
rok temu
LYSY H==
bErNwcaH
ZAGŁOBA
rok temu
Juz za PO jednego złodzieja mielismy z londynu to co nam nie wystarczył czy nie miał ngo kto nasladowac=A TERAZ WIERZYCIE ŻE PIS TO NIC INNEGO JAK LUSTRZANE ODBICIE PO WSZYSTKIE WZORKI ZACHOWANY I SKRUPULATNIE WYKORZYSTANE=A TAK MIAŁO BYĆ FAJNIE I SPRAWIEDLIWIE=??
jut
rok temu
lepiej nie siedż chłopie gdzie jesteś bo unia jeszcze padnie a wtedy kto nas wyciągnie z PISowego kryzysu???