Trwa ładowanie...
bEKXWAcB
Notowania
Przejdź na

Zmiany w rządzie po odejściu Gowina. Semeniuk: Jego zwolnienie to była tylko kwestia czasu

Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii zakończyło działalność razem z Jarosławem Gowinem. Zmiana w resorcie. - Za czasów premiera Jarosława Gowina była koncepcja superresortu do spraw pracy, gospodarki, rozwoju i technologii. Dzisiaj pana Jarosława Gowina nie ma w rządzie, nie ma w Zjednoczonej Prawicy, więc wracamy do starego modelu, w którym praca była przy ministerstwie rodziny - powiedziała w programie "Money. To się liczy" Olga Semeniuk, wiceminister rozwoju i technologii. - Cały czas przyglądając się pracy Jarosława Gowina wiedziałam, że moment jego zwolnienia może nastąpić. Resort nie skupiał się na pracy merytorycznej, na wspieraniu założeń Polskiego Ładu i reform, które przed nami. Skupiał się na polityce kadrowej. Więc z tym faktem byłam raczej pogodzona, to była kwestia czasu. Nie jest to dla mnie żadne zdziwienie. A młoda kadra resortu i poszczególnych departamentów jest merytoryczna, więc daleko im do wątków politycznych.

0
0
9
Podziel się
Komentarze (9)
zobacz więcej komentarzy (9)
bEKXWAcN
KOMENTARZE
(9)
senior
2 miesiące temu
I co się dziwić , że w Polsce nie ma sprawiedliwego systemu podatkowego jak rządzą krajem ludzie pazerni i bez wyobraznii=ekonomicznej i porzebnego wykształcenia !
Darek
2 miesiące temu
Ale czad ciekawe czy gotować też umie?
podkarpackie
2 miesiące temu
Jaka ładna, taka mądra...
bEKXWAdf
Mar
2 miesiące temu
Proszę nie likwidować wpisu jest wolność słowa !!!! Ta pani to duże i niedoświadczone dziecko trzeba wybaczyć. Ją czeka taki sam los !!!!
Mar
2 miesiące temu
To jeszcze duże i niedoświadczone dziecko trzeba wybaczyć !!!