Trwa ładowanie...
bDzgRwfF

Notowania

Przejdź na

Zwolnienie ze składek na trzy miesiące i co dalej? Zapytaliśmy prezes ZUS

Czy można liczyć na to, że zwolnienie ze składek zostanie przedłużone? - zapytaliśmy prezes ZUS Gertrudę Uścińską w programie "Money. To się liczy". - Na ten moment nie zachodzą przesłanki, żeby kontynuować tego typu rozwiązania - uważa prof. Uścińska. - Ogromne transfery powstrzymały decyzje dotyczące ograniczenia czy zaprzestania aktywności - dodała. Prezes ZUS powiedziała też, że 97 proc. wniosków o tzw. postojowe zostało zatwierdzonych pozytywnie. Pozostałe 3 proc. to albo odmowa, albo postępowanie wyjaśniające. W wielu wypadkach był błędnie podany numer konta, na które trzeba przelać pieniądze.

89 reakcji
22
56
11
Podziel się
Komentarze (11)
03-06-2020
Piotrja nie pracuję, granica jest zamknięta , termin otwarcia granic jest nieznany , leci 4 miesiąc jak mam 0 obrotów, Pani nie ma pojęcia o czym mówi.
zobacz więcej komentarzy (11)
bDzgRwfR
KOMENTARZE
(11)
Piotr
8 miesięcy temu
ja nie pracuję, granica jest zamknięta , termin otwarcia granic jest nieznany , leci 4 miesiąc jak mam 0 obrotów, Pani nie ma pojęcia o czym mówi.
Mmm
8 miesięcy temu
Dziwne ze zachodzą przesłanki aby dofinansowywać kościół katolicki, czy ta pani potrafi to wyjasnic
Wierny
8 miesięcy temu
Agenci turystyczni 3 miesiąc bez dochodu bez perspektyw na kolejne miesiące, 👎
bDzgRwgj
nick
8 miesięcy temu
Branża transportowa (autokary turystyczne) też stoi i nie wiadomo kiedy ruszy, 4 miesiące bez dochodu, wszystkie zlecenia do lipca włącznie odwołane i Pani nie widzi potrzeby zwolnienia ze składek? Żałosne
Leon
8 miesięcy temu
Od 2 kwietnia czekamy na postojowe.Czy pracownicy pani prezes i najbliższa rodzina nie dostali pensji prze 2.5 miesiąca.Niech Pani usiądzie wygodnie w fotelu i tak sobie pomyśli jakie problemy finansowe mają ludzie przez opieszałość .brak poczucia winy i bezradność pracowników tej firmy .Nie ma Pani pojęcia zielonego.Do Urzędu pracy o pożyczkę można było podać obojętnie jakie konto.Tutaj mudi być chora procedura.kto to wymyślił.To wszystko jest nienormalne w środku europy.jak za króla ćwieczka.Pozdrawiam.- mam długi i nie mam za co żyć.