Notowania

impact
13.06.2018 18:54

Rewolucja 4.0. "Dla pracowników oznacza potrzebę nieustającej edukacji"

- Nowoczesne technologie wnikają we wszystkie obszary naszego życia i w tej chwili nie można bez nich wykonać podstawowych czynności - mówiła w rozmowie z money.pl Dominika Bettman. Prezeska zarządu spółki Siemens w Polsce podczas kongresu Impact’18 w Krakowie opowiadała o rewolucji 4.0 i rozwoju nowych technologii.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Piotr Guzik / FORUM)

- Nowoczesne technologie wnikają we wszystkie obszary naszego życia i w tej chwili nie można bez nich wykonać podstawowych czynności - mówiła w rozmowie z money.pl Dominika Bettman. Prezeska zarządu spółki Siemens w Polsce podczas kongresu Impact'18 w Krakowie opowiadała o rewolucji 4.0 i rozwoju nowych technologii.

Dominika Bettman uważa, że zmiany związane z rewolucją technologiczną oznaczają dla firm potrzebę bycia innowatorem i wprowadzania nowoczesnych rozwiązań. W jej opinii muszą to mieć na względzie także pracownicy.

- Dla pracowników oznacza to potrzebę permanentnej, nieustającej edukacji. Nikt nie jest pewien, czy dzisiejsza wiedza, którą posiada, w jakikolwiek sposób predysponuje do pracy, nawet w tej samej firmie, tej samej organizacji, za rok, dwa czy za pięć lat - podkreślała prezes spółki Siemens Polska.

Dominika Bettman zaznaczyła też, że ważne jest, aby przy rozwoju sztucznej inteligencji, mieć na względzie rozwój świadomości i zrozumienie nowych trendów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: impact, siemens, wiadomości, wideo, gospodarka, impact 2018, gospodarka polska, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
14-06-2018

am.chyba się usmarkam, na konwencjonalnych, a więć prostych!! maszynach nie ma i będzie komu pracować, a my..? wprowadzamy razem z... mojżeszowymi braćmi … Czytaj całość

13-06-2018

xfgtykjs5typowe pseudointeligentne sraty-pierdaty. dużo słów zero treści.

14-06-2018

kasiaaNowe technologie zastępują powoli człowieka i wielu ludzi wyląduje na bruk bez perspektyw na przyszłość ... Zostaną tylko programiści, lekarze, … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (29)