Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

Rewolucja 4.0. "Dla pracowników oznacza potrzebę nieustającej edukacji"

- Nowoczesne technologie wnikają we wszystkie obszary naszego życia i w tej chwili nie można bez nich wykonać podstawowych czynności - mówiła w rozmowie z money.pl Dominika Bettman. Prezeska zarządu spółki Siemens w Polsce podczas kongresu Impact'18 w Krakowie opowiadała o rewolucji 4.0 i rozwoju nowych technologii.

Dominika Bettman uważa, że zmiany związane z rewolucją technologiczną oznaczają dla firm potrzebę bycia innowatorem i wprowadzania nowoczesnych rozwiązań. W jej opinii muszą to mieć na względzie także pracownicy.

- Dla pracowników oznacza to potrzebę permanentnej, nieustającej edukacji. Nikt nie jest pewien, czy dzisiejsza wiedza, którą posiada, w jakikolwiek sposób predysponuje do pracy, nawet w tej samej firmie, tej samej organizacji, za rok, dwa czy za pięć lat - podkreślała prezes spółki Siemens Polska.

Dominika Bettman zaznaczyła też, że ważne jest, aby przy rozwoju sztucznej inteligencji, mieć na względzie rozwój świadomości i zrozumienie nowych trendów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

siemens, impact'18, rewolucja 4.0
Czytaj także
Polecane galerie
ja
2018-06-15 17:48
Gdy nasza praca ma wartość dla pracodawcy (i klientów), w końcu nas ktoś zatrudni i dobrze zapłaci. A jeśli nie, a rzeczywiście możemy coś zaoferować, coś potrafimy, to sami założymy firmę i zarobimy na siebie. Ludzie muszą zrozumieć, że niemal wszystko zależy od nich samych. Nie od rządu czy kraju, w którym żyją itp. Musimy po prostu patrzeć na siebie i brać się do roboty, uczyć się i rozwijać umiejętności, za które inni chcą płacić, a efekty przyjdą. Leżenie na kanapie i czekanie, aż ktoś coś dla nas zrobi, niewiele daje. Słyszeliście o ksią.ż ce "Co robic, by zawsze mieć pracę i więcej zarabiac"? Kilka zmian może zrobić wielką różnicę..
jozio
2018-06-15 17:41
bzdura--przyklad niemcy
rexona
2018-06-15 14:51
oczywiscie bardzo Polskie nazwisko jak ten babol dostal ta POsadke to mnie interesuje
Pokaż wszystkie komentarze (29)