Źródło wideo: © money.pl
Michał Wąsowski

Rządowa stacja paliw. Oto ceny

Byliśmy na rządowej stacji przy ul. Powsińskiej w Warszawie. Stacja prowadzona przez Centrum Obsługi Administracji Rządowej na co dzień służy do tankowania rządowych limuzyn, ale każdy może na niej zatankować. Wieść niesie, że paliwo bywa na niej tańsze niż gdzie indziej. Sprawdziliśmy to w środę 18 marca. Tego dnia ceny były podobne do tych na stacjach Orlenu i innych. Diesel kosztował 7,71 groszy za litr, a 95-oktanowa benzyna – 7,12 groszy za litr.

Źródło artykułu: money.pl
Więcej wideo
Rozwód, dzieci i auta premium. Ekspert: tak Polacy tracą pieniądzeRozwód, dzieci i auta premium. Ekspert: tak Polacy tracą pieniądze
Amunicja na pięć dni wojny? Szef Niewiadowa odpowiadaAmunicja na pięć dni wojny? Szef Niewiadowa odpowiada
Niedobór amunicji w Polsce? "Nasza produkcja jest w stanie uzupełnić braki"Niedobór amunicji w Polsce? "Nasza produkcja jest w stanie uzupełnić braki"
"Milion min rocznie". Uruchomił ich jeden ruch państwa"Milion min rocznie". Uruchomił ich jeden ruch państwa
33 tys. przejechanych kilometrów? Z biura do Sejmu ma niecałe 2 km33 tys. przejechanych kilometrów? Z biura do Sejmu ma niecałe 2 km
Sekret ceny z "99" na końcu. "W naszym mózgu to jest dużo mniej"Sekret ceny z "99" na końcu. "W naszym mózgu to jest dużo mniej"
Dlaczego sklepy sprzedają masło po 88 groszy. Specjalista tłumaczyDlaczego sklepy sprzedają masło po 88 groszy. Specjalista tłumaczy
Wybrane dla Ciebie