Trwa ładowanie...
bECpvkQB
Notowania
Przejdź na

Gra o 162 mld zł. "Polacy dostaną wybór"

Ustawa likwidująca Otwarte Fundusze Emerytalne może wejść w życie w czerwcu. - Od tego czasu Polacy będą mieli trzy miesiące, aby wybrać, czy chcą, by ich pieniądze powędrowały na Indywidualne Konta Emerytalne, czy trafiły do ZUS - mówił w programie "Money. To się liczy" Bartosz Marczuk, wiceprezes PFR.

05-02-2020
Tagi:
pieniądze, ofe, bartosz marczuk, mtsl
0
0
24
Podziel się
Komentarze (24)
zobacz więcej komentarzy (24)
bECpvkQN
KOMENTARZE
(24)
dd
2 lata temu
pis to najgorsze zlo w dziejach polski gorsze nawet od komuny
zg2
2 lata temu
Jakim prawem ( bezprawiem ) ktoś (rząd) przekazuje mi , moje pieniądze na 15% . To znienawidzony Tusk tylko je przelał do ZUS , bez oprocętowania. Bankster bandyta Morawiecki
elmi
2 lata temu
Kiedys gwarantowal rzad, ze srodni na OFE sa wlasnoscia prywatna, dziedziczna i nienaruszalna. Wydaje mi sie, ze skoro rzad teraz zmienil zdanie i decyduje o mojej "nienaruszalnej wlasnosci" to jedyna droga zabezpieczenia jest pozew zbiorowy do Strasburga przeciwko rzadom Pinokia i PiSu.
bECpvkRf
gofi2
2 lata temu
dlaczego pan prezez nie mówi że jak przekazesz srodki z ofe do zusu to pieniadze przejdą na zwykłe konto w zusie a nie na subkonto Subkonto wtedy zostaje zamkniete i środki nie bedą dziedziczone Wszystko to po tożeby ludzie przepisywali sie do ike a w tedy zyska budżet27 mld Z ofe do ike 15 procent podatku
123bajka
2 lata temu
Poświęcenie i podkładka dla lepszego bytu przyszłych pokoleń zostały wyśmiane, zmanipulowane i rozkradzione. Wiadomo, że zamęczony niewolniczą pracą za PRL na strawę dla rodziny i trochę 3 gatunkowych ubrań i frań do prania, napromieniowany Czarnobylem pożyje do 5 lat po przejściu na emeryturę. A więc nie wybrał by całego zgromadzonego kapitału który dziedzicznie przeszedł by na następne pokolenie i poprawił ich los w przyszłości.
...
Następna strona