Notowania

dziś w money
25.03.2014 09:14

Kolejne ważne dane z gospodarki

Dzisiejsza sesja rozpoczyna się od stabilizacji notowań głównej pary walutowej w okolicach poziomu 1,383. Obecnie wartość eurodolara to 1,3833.

Podziel się
Dodaj komentarz

W tej chwili na wykresie widać, że korekta na tej parze i umocnienie dolara nie jest tak oczywiste jak początkowo się wydawało.

Na gruncie analizy technicznej najbliższy opór znajduje się w okolicach 1,3875, zaś wsparcie 1,3750. Przebicie któregokolwiek z tych poziomów powinno otworzyć nam przestrzeń do dalszych ruchów.

Podczas dzisiejszej sesji nie zabraknie nam impulsów ze strony figur makroekonomicznych. Poznamy indeks instytutu IFO z Niemiec (marzec), oraz dane z USA indeks cen domów S&P/Case-Shiller (styczeń), indeks cen nieruchomości - FHFA (styczeń), indeks zaufania konsumentów - Conference Board (marzec) i indeks Fed z Richmond (marzec), ponadto pojawią się dane dotyczące sprzedaży nowych domów (luty).

Złoty nieco mocniejszy

Nasza waluta w ostatnich godzinach nieco się umocniła. Wspólna waluta kosztuje 4,1985 PLN, zaś dolar 3,0352 PLN. W kontekście wartości złotego dziś czekają nas dwa odczyty z naszego kraju.

Poznamy wyniki sprzedaży detalicznej (luty) oraz stopę bezrobocia (luty). Szczególnie istotne będą wyniki dotyczące sprzedaży, jednak ważne będzie również to co będzie działo się na innych rynkach i jak będą wyglądały kwotowania pary EUR/USD.

Tagi: dziś w money, komentarze walutowe, wiadomości, gospodarka, komentarz
Źródło:
FMCM
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz