Trwa ładowanie...
bETdZZoB
Notowania
Przejdź na

Wywóz śmieci drożeje na potęgę. "Winne wszystkie rządy i media"

Opłaty za wywóz śmieci wystrzeliły, to obecnie jeden z najwyższych kosztów utrzymania domu. - Błąd wszystkich rządzących ekip po kolei od roku 1990. Na początku nikt nie widział problemu, później zaczął być dostrzegany. Samorządowcy od początku apelowali o opłatę śmieciową - powiedział w programie "Money. To się liczy" Józef Kurek, burmistrz Mszczonowa. - Winę przypisuję też mediom. Gdziekolwiek jakikolwiek samorząd chciał zbudować biogazownię, czy gdzieś miała powstać spalarnia, natychmiast pojawiały się media i był dym na całą Polskę, jaki to włodarz jest zły. A samorząd chciał rozwiązać problem - dodał Kurek.

0
0
13
Podziel się
Komentarze (13)
zobacz więcej komentarzy (13)
bETdZZoN
KOMENTARZE
(13)
m,ark
2 lata temu
Wszystko zaczęło się 30 lat wstecz!!! Może inaczej - od 30 lat nie ma kto rządzić. Rządzący mówią na okrągło: to wina poprzedników i mamy takie dno, ale nie mówią co zrobić, aby dna nie było. Po co zawsze obwiniać dawne czasy, skoro nas interesuje jutro - przyszłość.
Miasto 2
2 lata temu
skupujcie szkło, metal, plastik, papier. a ten smętny osiol co gada. To naciągacz o oszust. Nie chce im się robić. Ludzie powinni wyjść na ulice i wywalić złodziei i nierobów z samorządów.
Miasto.
2 lata temu
Co to za osiołek się wypowiada. Widać, że to oszust, nierób i złodzej
bETdZZpf
mafia
2 lata temu
i TYLE W TEMACIE !!!
aaa
2 lata temu
Najlepiej 10000000.00 od osoby a jak nie to czapa.