Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Nowy Ład "na krachę". Orłowski: Wyraźnie zwiększymy deficyt

Nowy Polski Ład do 2030 roku ma kosztować 651 mld zł. Rocznie będziemy wydawali 72 mld zł. Skąd te pieniądze wziąć? - pytał Sebastian Ogórek, redaktor naczelny money.pl, prof. Witolda Orłowskiego, ekonomistę, wykładowcę Akademii Finansów i Biznesu Vistula. - Tego się nie da sfinansować bez wyraźnego zwiększenia deficytu - uważa Orłowski. - Grupy mniej zarabiające, ale również nieaktywne będą dostawały więcej - mówi Orłowski, oceniając Nowy Polski Ład, z kolei więcej zapłacą ci, którzy zarabiają lepiej. Zaznacza jednak, że wciąż brakuje wielu szczegółów programu. - Z czego będzie uszyty czerwony dywan [red. dla przedsiębiorców] - tego nie ma - podał przykład Sebastian Ogórek. - Może z krwawicy tych, którzy będą pluli krwią - rzucił Witold Orłowski.

17-05-2021
0
0
270
Podziel się
Komentarze (270)
zobacz więcej komentarzy (270)
KOMENTARZE
(270)
Wert
rok temu
Co to jest ta KRACHA??
Polityk
rok temu
i Kaczyński znowu wygra .....
brunet 50
rok temu
Ten "Ład" to stryczek dla małych jak ja ....dużemu nue dołożą bo pójdzie na Ukrainę....ha najwyżej do PANA BOGA na skargę...
pytanie
rok temu
Czy zerowy PIT obejmie też zarabiających miliony jeżeli będą w wieku i wstrzymają pobieranie emerytury ? Czy to nie jest pod kogoś szykowane ?
real
rok temu
Z Orłowskiego taki ekonomista jak z Balcerowicza !!!!! Które z jego przewidywań sprawdziło się w ostatniej dekadzie ???? Proszę podajcie przykład !!!!
...
Następna strona