Trwa ładowanie...
bEgBzjlx

Notowania

Przejdź na

Nowy Ład "na krachę". Orłowski: Wyraźnie zwiększymy deficyt

Nowy Polski Ład do 2030 roku ma kosztować 651 mld zł. Rocznie będziemy wydawali 72 mld zł. Skąd te pieniądze wziąć? - pytał Sebastian Ogórek, redaktor naczelny money.pl, prof. Witolda Orłowskiego, ekonomistę, wykładowcę Akademii Finansów i Biznesu Vistula. - Tego się nie da sfinansować bez wyraźnego zwiększenia deficytu - uważa Orłowski. - Grupy mniej zarabiające, ale również nieaktywne będą dostawały więcej - mówi Orłowski, oceniając Nowy Polski Ład, z kolei więcej zapłacą ci, którzy zarabiają lepiej. Zaznacza jednak, że wciąż brakuje wielu szczegółów programu. - Z czego będzie uszyty czerwony dywan [red. dla przedsiębiorców] - tego nie ma - podał przykład Sebastian Ogórek. - Może z krwawicy tych, którzy będą pluli krwią - rzucił Witold Orłowski.

270 reakcji
0
0
270
Podziel się
Komentarze (270)
zobacz więcej komentarzy (270)
bEgBzjlJ
KOMENTARZE
(270)
Wert
4 tyg. temu
Co to jest ta KRACHA??
Polityk
4 tyg. temu
i Kaczyński znowu wygra .....
brunet 50
4 tyg. temu
Ten "Ład" to stryczek dla małych jak ja ....dużemu nue dołożą bo pójdzie na Ukrainę....ha najwyżej do PANA BOGA na skargę...
bEgBzjmb
pytanie
4 tyg. temu
Czy zerowy PIT obejmie też zarabiających miliony jeżeli będą w wieku i wstrzymają pobieranie emerytury ? Czy to nie jest pod kogoś szykowane ?
real
4 tyg. temu
Z Orłowskiego taki ekonomista jak z Balcerowicza !!!!! Które z jego przewidywań sprawdziło się w ostatniej dekadzie ???? Proszę podajcie przykład !!!!
...
Następna strona