Trwa ładowanie...
bDZpIwMl

Notowania

Przejdź na

"PiS nie myśli o gospodarce, a o wyborach". Belka mocno o "Nowym Ładzie"

- Jest pewna zasada, że w czasie kryzysów finansowych podatków się nie podnosi – mówi w programie "Money. To się liczy" Marek Belka, europoseł, były premier i szef NBP. W ten sposób odniósł się do zapowiadanych zmian w podatkach szykowanych przez PiS w tak zwanym "Nowym Ładzie". Belka rozumie jednak skąd pomysły na podnoszenie podatków. – PiS narobił zobowiązań finansowych bez umiaru – zaznacza Belka. Jak dodaje, PiS tak będzie "kroić" ten system podatkowy, aby można to było wykorzystać wyborczo. – Dla Prawa i Sprawiedliwości nie jest to zły moment na zmiany, ale dla gospodarki już tak. Jednak to dla tego rządu ma znaczenie drugorzędne – dodaje Marek Belka.

12-04-2021
315 reakcji
2
2
311
Podziel się
Komentarze (311)
zobacz więcej komentarzy (311)
bDZpIwMx
KOMENTARZE
(311)
KSDS
4 tyg. temu
Bóg kiedy chce kogoś ukarać Belka to mu rozum odbiera .Przegrywacie bo jesteście nieudacznikami ,mieliśmy czas ośmiu lat na sprawdzenie koalicji PO-PSL i jedno co nam wpajali to ,że piniendzy nie ma i nie będzie !!
Tfusk
4 tyg. temu
Panie Belko, pis żeruje na bidocie, ktòrej w Bulandzie jest 80%, ròwnież dzięki panu i pańskim waflom z rządu z wybitnym hazarskim prof. Balcerowiczem na czele. Gdyby miał pan odrobinę przyzwoitości po prostu by się pan zamknął.
Rungo
4 tyg. temu
Belka świetnie się na tym zna.Dla władzy chciał dodrukowywać pieniądze.Autorytet
bDZpIwMP
el-te
4 tyg. temu
Belka przypomij sobie jak przed tuskowymi wyborami dodrukowywałeś pieniądze.
emeryt
4 tyg. temu
Ynteligencie za dychę - zamiast krytykować podpowiedziałbyś rządzącym co dobrego mają zrobić
...
Następna strona