Trwa ładowanie...
bErpKrcl

Notowania

Przejdź na

Polski Ład. "Ustawa dotycząca kwoty wolnej będzie jedną z pierwszych"

- W Sejmie zostanie ułożony taki harmonogram, żeby ustawy podatkowe, które mają obowiązywać w całym roku kalendarzowym, weszły w życie najpóźniej w czwartym kwartale - zapewnił Janusz Śniadek z PiS, zapytany w "Money. To się liczy" o zmianie zapowiadane w Polskim Ładzie. Podkreślił, że ustawa związana z kwotą wolną od podatku będzie jedną z pierwszych, jaka znajdzie się w Sejmie. Kiedy? Jak doprecyzował, na przełomie lipca i sierpnia dostaniemy uzasadnienia i wyliczenia, jak wpłynie ona na kieszeń Polaka.

14-06-2021
Tagi:
podatki, wideo, janusz śniadek, video, mtsl, polski ład
0
0
22
Podziel się
Komentarze (22)
zobacz więcej komentarzy (22)
bErpKrcx
KOMENTARZE
(22)
qwas
2 miesiące temu
Premier ogłaszając "Polski Ład" zapowiadał że wszystkie stosowne ustawy do jego realizacji są gotowe. A Śniadek z PiS twierdzi że przełomie lipca i sierpnia dostaną uzasadnienia i wyliczenia. Czyli premier jak zwykle kłamał.
Gość
2 miesiące temu
Prywatne firmy, projektanci, mechanicy, dentyści, budowy już przestają pracować. Połowa lub 1/3 zleceń i żegnamy podatki, które już wydaliście.
PolskiŁad
2 miesiące temu
obserwujemy wszyscy od 11.11. 1918 roku do dziś.... jednak mróz po plecach czuć...zwłaszcza ,że kolejne szczepienie Demokracji w Polsce (drugie) znowu się nie przyjęło....
bErpKrcP
jarko
2 miesiące temu
Socjalizm "aja", Konfederacja "be". Głosujcie dalej na Bandę Czworga, to zamieszkacie pod mostem.
pracownik
2 miesiące temu
ide na bezrobocie nie bede utrzymywal patologii.
...
Następna strona