Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Polski Ład. "Ustawa dotycząca kwoty wolnej będzie jedną z pierwszych"

- W Sejmie zostanie ułożony taki harmonogram, żeby ustawy podatkowe, które mają obowiązywać w całym roku kalendarzowym, weszły w życie najpóźniej w czwartym kwartale - zapewnił Janusz Śniadek z PiS, zapytany w "Money. To się liczy" o zmianie zapowiadane w Polskim Ładzie. Podkreślił, że ustawa związana z kwotą wolną od podatku będzie jedną z pierwszych, jaka znajdzie się w Sejmie. Kiedy? Jak doprecyzował, na przełomie lipca i sierpnia dostaniemy uzasadnienia i wyliczenia, jak wpłynie ona na kieszeń Polaka.

14-06-2021
Tagi:
podatki, wideo, janusz śniadek, video, kwota wolna, polski ład
22 reakcje
0
0
22
Podziel się
Komentarze (22)
zobacz więcej komentarzy (22)
KOMENTARZE
(22)
qwas
rok temu
Premier ogłaszając "Polski Ład" zapowiadał że wszystkie stosowne ustawy do jego realizacji są gotowe. A Śniadek z PiS twierdzi że przełomie lipca i sierpnia dostaną uzasadnienia i wyliczenia. Czyli premier jak zwykle kłamał.
Gość
rok temu
Prywatne firmy, projektanci, mechanicy, dentyści, budowy już przestają pracować. Połowa lub 1/3 zleceń i żegnamy podatki, które już wydaliście.
PolskiŁad
rok temu
obserwujemy wszyscy od 11.11. 1918 roku do dziś.... jednak mróz po plecach czuć...zwłaszcza ,że kolejne szczepienie Demokracji w Polsce (drugie) znowu się nie przyjęło....
jarko
rok temu
Socjalizm "aja", Konfederacja "be". Głosujcie dalej na Bandę Czworga, to zamieszkacie pod mostem.
pracownik
rok temu
ide na bezrobocie nie bede utrzymywal patologii.
...
Następna strona