Trwa ładowanie...
bDSqkwMl

Notowania

Hybryda – Wszystkie wiadomości

33
03.03.2020 9:58

HYBRYDA
 / 
Triumfalny powrót hybrydy. Są bardziej ekologiczne od elektryków

Samochody hybrydowe są bardziej ekologiczne od "czystych" elektryków – wynika z rankingu prowadzonego od 23 lat przez renomowaną agencje ACEEE. Wzięto w nim pod uwagę cały proces powstawania, eksploatacji i utylizacji samochodów, a nie tylko emisję spalin.

113
12.02.2020 13:23

SAMORZĄDY
 / 
Samorządy przesiadają się do hybryd. Liczą na oszczędności

Samochody hybrydowe i elektryczne coraz chętniej są kupowane przez samorządy i jednostki samorządu terytorialnego. To najprostszy sposób na to by wydawać mniej pieniędzy podatników na serwisowanie aut i paliwo.

185
30.01.2020 11:46

HYBRYDA
 / 
Hybryda w firmie się opłaca. Oszczędności liczone w tysiącach złotych

Już 10 pojazdów hybrydowych w firnie to oszczędność kilkudziesięciu tysięcy złotych rocznie na kosztach prowadzenia działalności.

56
23.01.2020 12:45

HYBRYDA
 / 
Polskie firmy wybierają hybrydy. Powód? Całkowity Koszt Użytkowania

Pół litra więcej czy mniej w spalaniu - to nic nie zmienia. Wielu kierowców tak pomyślało podczas wyboru samochodu. To błąd. Nawet niewielka różnica pomiędzy jednym a drugim modelem - w ciągu kilku lat - oznacza znacznie większe wydatki. Liczone w tysiącach złotych

75
18.11.2019 13:52

HYBRYDA
 / 
Smog letni zniknął, wraca smog zimowy. W Polsce jesień łatwiej poczuć, niż zobaczyć

Ogrzewanie domów niskiej jakości węglem to jedno. Drugim źródłem smogu jest motoryzacja. Jeśli nie postawimy na nowoczesne napędy hybrydowe i elektryczne, to nie ma szans, byśmy pozbyli się smogu.

bDSqkwMn
51
28.10.2019 16:47

TOYOTA
 / 
Prezydenta RP podpisał. Wiadomo, o ile mniej Polacy zapłacą za nowe hybrydy

Kilka tysięcy złotych - tyle zaoszczędzą planujący zakup nowego samochodu o napędzie hybrydowym. Wszystko za sprawą obniżonej stawki podatku akcyzowego. Pomysł poparli już posłowie i senatorowie. Ustawę podpisał również prezydent Andrzej Duda.

14
18.10.2019 7:37

HYBRYDA
 / 
Hybrydy będą tańsze. Sejm obniżył akcyzę

Rzutem na taśmę Sejm uchwalił nowelizację ustawy o podatku akcyzowym. Wysokość tego podatku dla aut hybrydowych została ścięta o połowę. Wszystko po to, by auta z takim napędem zyskały na popularności. Zyska przede wszystkim Toyota.

4
08.10.2019 11:16

HYBRYDA
 / 
Zmiana planów. Bez hybryd elektromobilność w Polsce się nie uda

Nie milion w pięć lat, a 600 tysięcy. Nie tylko samochody elektryczne, ale również pojazdy hybrydowe. Rządzący urealniają strategię polskiej elektromobilności. Plan pozostaje ambitny, ale staje się realny.

3
20.09.2019 14:44

HYBRYDA
 / 
Smog nie znika po zimie, wciąż nas truje. Samochodów elektrycznych jest za mało, sytuację mogą ratować hybrydy

Świat się zmieni, sposób jeżdżenia się zmieni, nasze samochody się zmienią. To już pewne. Zanim jednak wsiądziemy do pojazdów elektrycznych, napędzanych w całości czystą energią, powinniśmy stawiać na samochody hybrydowe. - Będą pomostem pomiędzy starymi a rodzącymi się technologiami - przekonuje w rozmowie z money.pl prof. Profesor Marek Brzeżański z Politechniki Krakowskiej.

bDSqkwMt
157
11.08.2019 14:26

HYBRYDA
 / 
Benzyna kontra hybryda. Samochody spalinowe są daleko w tyle za ekologicznymi hybrydami

Szkodliwy jak diesel? Choć to silniki na olej napędowy mają fatalną opinię, silniki benzynowe też powoli będą przechodzić do historii. Na drodze do pojazdów bezemisyjnych czekają wozy hybrydowe. Natychmiast ograniczają skalę trucia Polaków spalinami.

69
17.06.2019 14:25

GOSPODARKA
 / 
Elektromoblina rewolucja tylko dla bogatych? Unia dopłaca do hybrydy

Niższe podatki, dotacje, możliwość korzystania z bezpłatnych parkingów i dodatkowy pas do jazdy - to korzyści dla posiadaczy aut elektrycznych. Za granicą coraz bardziej popularne w Polsce auta hybrydowe także mogą liczyć na taryfę ulgową.

35
11.03.2019 8:13

STYLIZACJA PAZNOKCI
 / 
Nino o biznesie: Indigo Nails - paznokciowe imperium z Łodzi

Magdalena Malaczyńska giganta kosmetycznego stworzyła razem z mężem w 2011 roku. Dziś firma swoje produkty sprzedaje w ponad 40 krajach, na czym zarabia rocznie ponad 20 milionów złotych. Wbrew obiegowej opinii Idigo Nails to nie tylko lakiery hybrydowe. Firma ma w swojej ofercie kosmetyki do pielęgnacji dłoni i ciała, a przede wszystkich sztab szkoleniowców, uczących fachu przyszłe stylistki paznokci. - Sprzedajemy pomysł na życie - mówi Magdalena Malaczyńska Nino Dżikiji w programie "Nino o biznesie" i wylicza, ile godzin w tygodniu ona i mąż musieli poświęcić, żeby zapracować na wielki sukces Indigo. Zdradza też, co czuje, gdy jej współpracownicy podjeżdżają pod firmę luksusowymi sportowymi autami.

01.01.2017 13:49

HYBRYDA
 / 
Auta elektryczne to norma? Tak, ale za 20, 30 lat. Dziś czas na hybrydy

Auta elektryczne w masowej produkcji za kilkadziesiąt lat, dalszy rozwój samochodów hybrydowych, ale też napędzanych wodorem i autonomicznych. – Toyota będzie rozwijać różne technologie. Niech każdy z rynków zdecyduje, która najlepiej się sprawdzi, jeśli chodzi o redukcję CO2 na określonym terenie – mówi dr Johan van Zyl, prezes Toyota Motor Europe.