Trwa ładowanie...
bEKLZLTp
Notowania

Majówka 2019 – Wszystkie wiadomości

Majówka 2019 a zakaz handlu. 3 maja - czy dzisiaj sklepy są otwarte?
1
03.05.2019 6:00

ZAKAZ HANDLU
 / 
Majówka 2019 a zakaz handlu. 3 maja - czy dzisiaj sklepy są otwarte?

Majówka to szczególny okres, w którym możemy mieć problem ze zrobieniem zakupów. Na początek maja przypadają bowiem dwa święta państwowe. Podpowiadamy, czy dzisiaj 3 maja sklepy są otwarte.

Majówka 2019 i zakaz handlu. W które dni zrobimy zakupy? Sklepy otwarte w kratkę
3
02.05.2019 10:39

ZAKAZ HANDLU
 / 
Majówka 2019 i zakaz handlu. W które dni zrobimy zakupy? Sklepy otwarte w kratkę

Majówka to szczególny okres, w którym możemy mieć problem ze zrobieniem zakupów. Z uwagi na ograniczenie handlu w Polsce zakupów nie zrobimy w kilkanaście dni w roku oraz w większość niedziel. Podpowiadamy, w które dni zrobimy zakupy.

Majówka a zakaz handlu. Czy jutro 2 maja sklepy będą otwarte?
38
01.05.2019 10:00

ZAKAZ HANDLU
 / 
Majówka a zakaz handlu. Czy jutro 2 maja sklepy będą otwarte?

W związku z zakazem handlu w Polsce zakupów nie zrobimy w kilkanaście dni w roku oraz w większość niedziel. Majówka jest pod tym względem okresem specyficznym. Sprawdź, czy jutro 2 maja sklepy są otwarte.

Majówka 2019. 1 maja - czy dzisiaj sklepy są otwarte?
01.05.2019 6:00

ZAKAZ HANDLU
 / 
Majówka 2019. 1 maja - czy dzisiaj sklepy są otwarte?

Majówka jest okresem, w którym możemy mieć problem ze zrobieniem zakupów. Sprawdź, czy dzisiaj 1 maja sklepy są otwarte.

bEKLZLTr
Energylandia bije kolejne rekordy. Zobacz czym kusi największy park rozrywki w nowym sezonie
134
30.04.2019 16:40

ROZRYWKA
 / 
Energylandia bije kolejne rekordy. Zobacz czym kusi największy park rozrywki w nowym sezonie

Najwyższy w Europie 77 metrowy Mega Coaster pędzący z prędkością 142 km/h. Najszybszy na świecie Speed Water Coaster wynoszący ludzi na 60 metrów i rozbryzgujący wodę z prędkością 110 km/h, to dla właścicieli Energylandii za mało. Dlatego budują dalej.

Majówka 2019. Czy jutro 1 maja sklepy będą otwarte?
30.04.2019 16:15

ZAKAZ HANDLU
 / 
Majówka 2019. Czy jutro 1 maja sklepy będą otwarte?

Majówka jest okresem, kiedy większość Polaków planuje urlopy wypoczynkowe. Na początek miesiąca przypadają dwa święta państwowe. Podpowiadamy, czy 1 maja sklepy będą otwarte.

Majówka 2019 a zakaz handlu. W jakie dni sklepy będą otwarte?
30.04.2019 12:49

ZAKAZ HANDLU
 / 
Majówka 2019 a zakaz handlu. W jakie dni sklepy będą otwarte?

Ze względu na ograniczenie handlu w Polsce zakupów nie zrobimy w kilkanaście dni w roku oraz w większość niedziel. Majówka to szczególny okres, w którym możemy mieć problem ze zrobieniem zakupów.

Majówka 2019. Ważne przelewy bankowe zaplanuj wcześniej
25.04.2019 16:05

BANKI
 / 
Majówka 2019. Ważne przelewy bankowe zaplanuj wcześniej

Majówka zbliża się wielkimi krokami. 1 i 3 maja są dniami ustawowo wolnymi od pracy, oznacza to, że w systemach rozliczeniowych nie funkcjonują również sesje rozliczeniowe. Wszystkie płatności bankowe należy zaplanować z wyprzedzeniem.