Trwa ładowanie...
bDSqoUut

Notowania

Maseczki Ffp2 – Wszystkie wiadomości

19
26.02.2021 13:40

MASECZKA
 / 
Obostrzenia od soboty. Co wolno nosić na twarzy? Wyjaśniamy

Sama przyłbica czy szalik już nie wystarczą. Od soboty noszenie maseczek będzie obowiązkowe. Przyłbicę oczywiście będzie można nosić, ale razem z maseczką.

42
23.02.2021 10:11

KORONAWIRUS
 / 
Koronawirus. Czechy nakazują noszenie maseczek FFP2

Od czwartku do skorzystania ze sklepów lub komunikacji Czesi będą potrzebować maseczek FFP2. Maseczki z innych materiałów nie będą akceptowane.

9
22.01.2021 20:36

LUFTHANSA
 / 
Niemcy. W samolotach i na lotniskach będą obowiązywać nowe maseczki

Niemcy wprowadzają obowiązek noszenia maseczek o standardzie FFP2 w samolotach i na lotniskach.

736
14.04.2020 14:20

MASECZKI
 / 
Największy samolot świata w Polsce. Ile kosztował transport i przywieziony sprzęt?

Największy samolot świata przetransportował do Polski produkty, które przysłużą się w walce z pandemią koronawirusa. Ile kosztował lot oraz sprzęt, który przywiózł? - To są dane objęte tajemnicą handlową i tajemnicą związaną z realizacją zadań (walki z pandemią - przyp.). Mamy dokładne rozeznanie, zarówno opłata za wynajęcie tego samolotu, jak i za zakupiony sprzęt, były to bardzo optymalne ceny, w kontekście tego co się dzieje na światowych rynkach - powiedział w programie specjalnym WP "Koronawirus" Marcin Chludziński, prezes zarządu KGHM Polska Miedź. - To duży wysiłek, ale ma on oparcie w danych ekonomicznych oraz pełne oparcie w efektywności ekonomicznej. Mimo wszelkich trudności - dodał.