Trwa ładowanie...
bDajgyHp

Notowania

Nauczyciele Strajk – Wszystkie wiadomości

6
21.08.2019 19:32

EDUKACJA
 / 
Wynagrodzenia nauczycieli. Minister edukacji obiecuje podwyżki

Minister Dariusz Piontkowski zapowiedział, że rząd znalazł dodatkowy miliard na wzrost wynagrodzeń dla nauczycieli. - To będą podwyżki na stałe, ale nie tylko od września do grudnia - wyjaśnił szef resortu edukacji.

22
21.08.2019 8:49

NAUCZYCIELE STRAJK
 / 
Strajk nauczycieli. Dyrektorzy szkół na dywaniku inspektorów pracy

Państwowa Inspekcja Pracy kontroluje, czy szkoły dochowały formalności przy organizacji kwietniowego strajku. Dyrektorzy uważają, że to próba zastraszenia ich na przyszłość – tym bardziej, że kontrole zlecił resort edukacji.

190
25.04.2019 12:51

MATURY
 / 
Sejm zmienia prawo w sprawie matur

Zmiana w ustawach dotycząca matur została przyjęta przez Sejm. - Rząd przedstawia projekt, który jest podyktowany troską o maturzystów. Chcemy, by mogli spać spokojnie i nie byli zakładnikami - mówił Michał Dworczyk, szef kancelarii premiera. Podczas burzliwej debaty do posłów dotarła informacja o decyzji ZNP, zawieszającej strajk od soboty.

220
25.04.2019 8:26

GOSPODARKA
 / 
Marek Belka: nauczyciele nie dostaną podwyżek, bo to "gorszy sort"

- Protest nauczycieli sprowokowali rządzący, rozdając pieniądze przed wyborami – powiedział w programie TVN24 „Rozmowa Piaseckiego” prof. Marek Belka. – Niezadowolone z płac grupy zawodowe muszą walczyć o swoje. Nauczyciele są jednak w bardzo trudnej sytuacji.