Trwa ładowanie...
bEqBwkth

Notowania

Rekreacja – Wszystkie wiadomości

Nowa atrakcja Lasów Państwowych. Wakacje w lesie zamiast w hotelu
221
24.02.2021 8:09

LASY PAŃSTWOWE
 / 
Nowa atrakcja Lasów Państwowych. Wakacje w lesie zamiast w hotelu

Jeśli wiosną lub latem masz w zwyczaju biwakować i spać w lesie, to w tym roku czekają na ciebie zmiany. Lasy Państwowe wprowadzają nowe zasady i limity dla amatorów surwiwalu i tym podobnych rozrywek. Tu epidemia nie powinna przeszkodzić.

Park of Poland w czasach epidemii. Jak to wygląda?
34
10.07.2020 10:55

BASEN
 / 
Park of Poland w czasach epidemii. Jak to wygląda?

Park of Poland od połowy czerwca ponownie zaprasza do siebie gości. Jak wygląda rzeczywistość w parku wodnym podczas epidemii? - Obiekt jest bardzo duży, wszędzie jest zachowany dystans, a nasza ekipa bardzo tego pilnuje - mówi w programie "Money. To się liczy" Jarosław Zubrzycki, członek zarządu Park of Poland. Co ciekawe, wielu klientów wbrew pozorom nie kupuje biletów przez internet. - To nas bardzo zaskoczyło, ale ponad połowa gości decyduje się na zakup w kasach biletowych w obiekcie - zdradza Jarosław Zubrzycki. Członek zarządu Park of Poland tłumaczy również, że na basenie nie trzeba nosić maseczki, bo dzięki wielkości obiektu można z łatwością zachować dystans społeczny.

Park of Poland wciąż na minusie. "Powoli się rozkręca"
151
10.07.2020 10:42

ROZRYWKA
 / 
Park of Poland wciąż na minusie. "Powoli się rozkręca"

- Do ruchu sprzed epidemii jest nam jeszcze bardzo daleko - mówi w programie "Money. To się liczy" Jarosław Zubrzycki, członek zarządu Park of Poland w Mszczonowie. Jeden z najnowszych i największych parków wodnych w regionie był otwarty ledwie przez kilka tygodni, po czym wybuchła epidemia. Ponowne otwarcie nastąpiło w połowie czerwca. Zamknięcie gospodarki musiało odbić się na finansach parku. Wciąż właściciele muszą do interesu dokładać i nie są w stanie pokryć kosztów. - Do bycia na zero jeszcze nam trochę brakuje - mówi Jarosław Zubrzycki. Mimo to Park of Poland nie podnosi cen i nie zamierza tego robić. Liczy, że ruch w parku powoli zacznie wracać do normy.

Park of Poland weryfikuje plany. Przez koronawirusa
1
10.07.2020 9:20

ROZRYWKA
 / 
Park of Poland weryfikuje plany. Przez koronawirusa

- Plan się lekko przesunął w czasie, ale wielkich opóźnień nie ma. Mówimy o opóźnieniach liczonych w miesiącach - tak o planach inwestycyjnych w Suntago Park of Poland mówi w programie "Money. To się liczy" członek zarządu Jarosław Zubrzycki. Przykład? - W kwietniu mieliśmy otwierać wiosnę Suntago, czyli bungalowy, w których goście mogą mieszkać. Otwieramy ją w lipcu - mówi Zubrzycki. Podobnie wygląda opóźnienie budowy hoteli. Tu inwestycja jest na etapie decyzji środowiskowych. Jarosław Zubrzycki przyznaje, że koronawirus nie powstrzymał ambitnych planów inwestorów. - My mamy takie możliwości, że możemy rozbudować park bardzo mocno - podkreślił gość programu "Money. To się liczy". Obecnie Suntago zajmuje 20 hektarów powierzchni, podczas gdy właściciele mają do dyspozycji ponad 500 hektarów terenu. - To mówi samo za siebie - puentuje Jarosław Zubrzycki.

Odmrażanie gospodarki. Polacy ruszają na gokarty
3
06.05.2020 6:12

KORONAWIRUS
 / 
Odmrażanie gospodarki. Polacy ruszają na gokarty

Od poniedziałku 4. maja Polacy mogą już korzystać z usług torów kartingowych. I choć tłumów próżno tam szukać, to niektórzy już zdecydowali się na taką rozrywkę. - Pierwszych klientów już mieliśmy - słyszymy od właścicieli torów. Prawdziwego zainteresowana spodziewają się już w najbliższy weekend. Zapytaliśmy o procedury bezpieczeństwa.

bEqBwktj
Tysiąc złotych za rzucenie niedopałka na trawnik
30.03.2009 7:01

USTAWA
 / 
Tysiąc złotych za rzucenie niedopałka na trawnik

Taką karę przewiduje nowelizacja ustawy o trawnikach i zieleńcach.