Trwa ładowanie...
bDzkAJtx

Notowania

Utrata Pracy – Wszystkie wiadomości

11
21.07.2020 18:31

PRACA
 / 
Bezrobocie wzrośnie. Z rynku pracy wieje pesymizmem

Bezrobotnych przybędzie, choć dane nie pokazują tego wprost. Analizy GUS i NBP pozwalają wysnuć scenariusz, że dane statystyczne mogą rozjechać się z prawdziwą liczbą osób, które utraciły pracę.

10
02.07.2020 9:59

PRACA
 / 
Bezrobocie. W czerwcu przybyło ok. 18 tys. bezrobotnych

Pandemia koronawirusa przyczynia się do wzrostu bezrobocia. W czerwcu przybyło ok. 18 tys. bezrobotnych - szacuje resort rodziny, pracy i polityki społecznej.

3
15.06.2020 7:13

RYNEK PRACY
 / 
Bezrobocie. Nawet 59 mln zwolnień w całej Europie

Nawet co czwarty Europejczyk straci pracę przez pandemię koronawirusa. Europejskie gospodarki są ostrożnie odmrażane, jednak podnoszenie się po kryzysie będzie długie.

1
24.04.2020 16:06

KREDYT
 / 
Ubezpieczenie od koronawirusa. "Rośnie zainteresowanie polisami"

- Jest większe zainteresowanie ofertą ubezpieczeniową, szczególnie ubezpieczeniem na życie. Jednak dostępność tych produktów jest słabsza. Z agentem trzeba się umówić na komunikatorze, ponieważ ludzie niechętnie się spotykają. Większość ubezpieczeń działa też przy epidemii. Jeżeli ktoś umrze z powodu koronawirusa, to jest to honorowane. Polacy zainteresowali się też ubezpieczeniem przez ryzykiem utraty pracy. To z pewnością będzie duże obciążenie dla branży. Wszyscy spodziewamy się wzrostu bezrobocia, więc ubezpieczyciele wezmą na siebie część spłaty kredytu hipotecznego. To pewnie będzie kilkadziesiąt-kilkaset milion złotych w skali kraju - mówił w specjalnym programie w Wirtualnej Polsce Adam Uszpolewicz, prezes zarządu Avivy.

03.10.2013 11:28

WYPOWIEDZENIE
 / 
Utrata zaufania uzasadnia wypowiedzenie umowy

Jeśli pracownik doprowadzi swoim zachowaniem do utraty zaufania przełożonego, może spodziewać się wypowiedzenia umowy o pracę

bDzkAJtz
29.04.2013 11:53

BEZROBOCIE
 / 
Dramat w Hiszpanii. Co minutę ktoś traci pracę

Hiszpański rząd podczas całej, swojej kadencji, czyli do 2015 roku, nie będzie w stanie tworzyć nowych miejsc pracy

15.04.2013 15:11

ZASIŁEK DLA BEZROBOTNYCH
 / 
Straciłeś pracę? Zasiłku nie dostaniesz!

Utrata zatrudnienia niemal zawsze wiąże się z pogorszeniem sytuacji finansowej. Trudny okres można przetrwać przy pomocy urzędu pracy, który wspomaga finansowo. Dla osób, które utraciły pracę, zasiłek dla bezrobotnych staje się szczególną i często jedyną formą pomocy.