Marszałek Sejmu krytykuje pokrzykiwania z sali: hańba, złodziej, kłamca, zwracanie się na ty do premiera rządu.
Marszałek Sejmu Ewa Kopacz uważa, że polsko-chińskie relacje mają duży potencjał rozwoju.
- Pierwsza ekshumacja pokazała, że to jest właśnie ta osoba, która miała być, a przyczyną zgonu był uraz wielonarządowy - podkreśla marszałek Sejmu.
Marszałek Niesiołowski, nie boi się kar za język. Politycy to nie...
Ewa Kopacz oceniła, że po spotkaniu kierownictw PO i PSL jest bliżej niż kiedykolwiek do tego, by oba kluby poparły wspólny projekt ws. reformy emerytalnej.
W myśl uchwalonej w ubiegłym roku ustawy o działalności leczniczej od stycznia tego roku hospicja mają prowadzić normalną działalność gospodarczą.
Służba zdrowia od polityków wymaga najwięcej - pisze Maciej Czujko.
To była minister zdrowia Ewa Kopacz jest odpowiedzialna za ustawę refundacyjną.
Mariusz Błaszczak zwrócił się w liście do marszałek Sejmu o zmianę terminów posiedzeń komisji sejmowych 13 grudnia tego roku.
Rzecznik rządu zapowiada, że nowy minister zdrowia dokończy projekty rozpoczęte w poprzedniej kadencji przez Ewę Kopacz.
Decyzji rząd na pewno nie podejmie w tym roku.
Partyjna aktywność w internecie wyraźnie rośnie.
Problematyka BarCampu 7.1 #6 to nowoczesne technologie sieciowe jako fundament rozwoju biznesu.
Może do tego doprowadzić podpisany na początku listopada przez byłą minister zdrowia projekt rozporządzenia.
Odchodząca minister zdrowia mówi o tym co musi się zmienić. To jest to, czego nie udało nam się zrealizować.
Pod koniec października zbierze się Rada Krajowa PO, która ma zatwierdzić koalicję z PSL.