Na skróty

Money.pl - tag nielegalny alkohol

2011-02-01

Wielkopolskie: Zarzuty dla handlarzy nielegalnym alkoholem

Kara do dziesięciu lat więzienia grozi członkom zorganizowanej grupy przestępczej z Kalisza, którym zarzucono handel nielegalnym alkoholem i papierosami. Straty Skarbu Państwa z tego tytułu oszacowano na milion złotych.

2011-01-26

Śląskie: 36 osób oskarżonych za nielegalny alkohol i papierosy

36 osób należało do rozbitej przez Straż Graniczną zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się handlem podrabianym alkoholem i przemycanymi papierosami. Akt oskarżenia w tej sprawie przesłała do sądu okręgowego w Gliwicach tamtejsza prokuratura.

2010-10-24

Warmińsko-Mazurskie: CBŚ rozbiło grupę producentów nielegalnego alkoholu

Ponad 34 tysiące litrów podrobionego alkoholu wprowadziła na rynek grupa przestępcza, rozbita w ostatnich dniach przez Centralne Biuro Śledcze w Olsztynie - poinformował w niedzielę Dawid Stefański z warmińsko-mazurskiej policji.

2010-09-26

Łódzkie: 40-latek może trafić na 8 lat do więzienia za nielegalny alkohol

Na straty w wysokości ponad 220 tys. zł naraził Skarb Państwa 40-letni mieszkaniec gminy Kluki (Łódzkie), u którego znaleziono m.in. ponad 5 tys. litrów nielegalnego alkoholu etylowego i podrobione wódki różnych marek.

2010-04-15

Łódzkie: Zlikwidowano wytwórnię nielegalnego alkoholu

Policjanci z CBŚ i celnicy zlikwidowali w podłódzkim Zgierzu nielegalną wytwórnię alkoholu. Zatrzymano dwóch mężczyzn i zabezpieczono 2,2 tys. litrów alkoholu - poinformowała w czwartek rzeczniczka Izby Celnej w Łodzi Anna Ludkowska.

2010-01-22

CBŚ zlikwidowało gang handlujący nielegalnym alkoholem

# dochodzą szczegóły podane przez policję #

2010-01-22

CBŚ zlikwidowało gang handlujący nielegalnym alkoholem

12 członków gangu zajmującego się odkażaniem przemysłowego spirytusu i rozprowadzaniem go jako alkohol spożywczy zatrzymali policjanci z Centralnego Biura Śledczego - poinformował w piątek PAP rzecznik komendanta głównego policji Mariusz Sokołowski. Grozi im do pięciu lat więzienia.

2010-01-15

Łódzkie: Pseudokibice produkowali nielegalny alkohol

Łódzcy policjanci zlikwidowali koło Aleksandrowa Łódzkiego nielegalną rozlewnię alkoholu. Na miejscu zatrzymano czterech młodych mężczyzn - jak się okazało - należących do środowiska łódzkich pseudokibiców piłkarskich. Znaleziono ponad siedem tys. litrów alkoholu wartego ponad pół mln złotych.

2009-12-04

Łódzcy celnicy zlikwidowali magazyn nielegalnego alkoholu

Ponad pięć tysięcy litrów spirytusu znaleźli łódzcy celnicy w dwóch garażach w pobliżu jednego z największych targowisk w Łodzi. Spirytus był tam rozlewany do podrabianych butelek markowych alkoholi i dostarczany na rynek. Wartość alkoholu to ponad 400 tys. zł.

2009-11-08

Lubuskie: Policja sprawdza czy nielegalny alkohol był przyczną zgonu

Gorzowscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, który pod koniec października trafił do szpitala z objawami zatrucia alkoholowego. Ustalono dostawcę alkoholu, u którego zabezpieczono 264 litry nielegalnego spirytusu - poinformował w niedzielę PAP Sławomir Konieczny z zespołu prasowego lubuskiej policji.