Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Hokej - NHL - Chicago Blackhawks najlepsza drużyną sezonu zasadniczego
hokej - NHL - faza zasadnicza -Detroit Red Wings - Los Angeles Kings - Edmonton Oilers - Chicago Blackhawks

Czytaj więcej w Money.pl
Apartamenty nad samym morzem to najlepsza inwestycja
Letnie wakacje powoli dobiegają końca, a nadmorskie kurorty są w dalszym ciągu chętnie odwiedzane przez turystów. Według pojawiających się informacji na rynku, branża turystyczna polskiego wybrzeża miała jeden z najlepszych sezonów, który przedłuża się już na jesienne miesiące. Z roku na rok Polacy coraz chętniej spędzają urlop nad morzem w Polsce wybierając nowoczesne apartamenty o wysokim standardzie niczym nieodbiegające od tych w zagranicznych kurortach. Zapotrzebowanie na wakacyjne apartamentowce rośnie, a wraz z nim zainteresowanie kupnem nieruchomości na wynajem.
Winobranie czas zacząć. We Włoszech rozpoczął się sezon
W piątek we Włoszech rozpoczyna się sezon winobrania. Zbiory zostaną zainaugurowane tradycyjnie w krainie Franciacorta k. Brescii na północy. Według prognoz tegoroczne białe wino będzie gotowe na czas. Możliwe jest małe opóźnienie w przypadku wina czerwonego.
Bugaj: Spokojny początek sezonu wynikowego
Ostatnie dni stoją pod znakiem wzrostowych sesji na warszawskim parkiecie i dzisiaj ta pozytywna passa była kontynuowana. W segmencie blue chipów zwyżki pozostają jednak niewielkiej skali, a szczodrzej obdarowanymi pod względem ich dynamiki pozostają podmioty z sektora małych bądź średnich spółek.
Minionej nocy odbyły się 4 mecze w hokejowej lidze NHL.
Chicago Blackhawks wygrali 4:1 z Edmonton Oilers i na kilka dni przed zakończeniem rozgrywek regulaminowych zapewnili sobie tytuł najlepszej ekipy tej części sezonu.
W innym meczu Detroit Red Wings pokonali obrońców tytułu Los Angeles Kings 3:1. Dzięki tej wygranej podopieczni Mikea Babcocka wciąż mają szansę na awans do fazy play off.


Wyniki wszystkich meczów:
Tampa Bay Lightning - Toronto Maple Leafs 5:2
Detroit Red Wings - Los Angeles Kings 3:1
Edmonton Oilers - Chicago Blackhawks 1:4
Phoenix Coyotes - San Jose Sharks 2:1

Naczelna Redakcja Sportowa PR / jk
IAR