Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Hokej - NHL - Chicago Blackhawks najlepsza drużyną sezonu zasadniczego
hokej - NHL - faza zasadnicza -Detroit Red Wings - Los Angeles Kings - Edmonton Oilers - Chicago Blackhawks

Czytaj więcej w Money.pl
Ruszyły przygotowania do sezonu grzewczego
W ramach przygotowań do jesienno-zimowego sezonu grzewczego Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA wypełniło w 87% udostępnione spółce pojemności magazynowe. Zatłaczanie podziemnych magazynów gazu jest realizowane planowo, a jego zakończenie przewiduje się w październiku br. Łączny stan napełnienia instalacji magazynowych na dzień 25 sierpnia 2015 r. wyniósł 2,5 mld m sześc., z czego 836 mln ...
Top Eleven - polskie drużyny prezentują defensywny styl gry
Według wyników badania przeprowadzonego przez producenta gry Top Eleven - najpopularniejszego menedżera piłkarskiego online - Polacy stawiają na obronę.
Szczurek: Polskie porty morskie wśród najlepszych w Europie
Wdrożenie skoordynowanych odpraw "Porty24h" i znaczne skrócenie procedur kontrolnych pozwala polskim portom morskim konkurować z najlepszymi portami w Europie - powiedział w poniedziałek w Gdańsku minister finansów Mateusz Szczurek.
Minionej nocy odbyły się 4 mecze w hokejowej lidze NHL.
Chicago Blackhawks wygrali 4:1 z Edmonton Oilers i na kilka dni przed zakończeniem rozgrywek regulaminowych zapewnili sobie tytuł najlepszej ekipy tej części sezonu.
W innym meczu Detroit Red Wings pokonali obrońców tytułu Los Angeles Kings 3:1. Dzięki tej wygranej podopieczni Mikea Babcocka wciąż mają szansę na awans do fazy play off.

Wyniki wszystkich meczów:
Tampa Bay Lightning - Toronto Maple Leafs 5:2
Detroit Red Wings - Los Angeles Kings 3:1
Edmonton Oilers - Chicago Blackhawks 1:4
Phoenix Coyotes - San Jose Sharks 2:1


Giełda na żywo

Naczelna Redakcja Sportowa PR / jk
IAR