Na skróty
Money.plArchiwumWiadomości agencyjneIARInternetowy atak na Miss Rosji
2013-03-05 09:53

Internetowy atak na Miss RosjiCzytaj więcej w Money.pl
Rosja oburzona atakiem na jej ambasadę w Kijowie
Moskwa wyraziła oburzenie z powodu ataku faszyzujących bojówkarzy na jej ambasadę w Kijowie i sprofanowania flagi.
Kryzys na Ukrainie. Atak na przejście graniczne
Napastnicy okrążyli placówkę, domagając się od jej personelu, by się poddał. Zagrozili, że w przeciwnym razie w ciągu 30 sekund otworzą ogień.
Kryzys na Ukrainie. NATO jest źle przygotowane na atak Rosji
Raport zaleca wprowadzenie zmian w planach NATO, a w tym ustanowienie stałej obecności wojsk Sojuszu w krajach bałtyckich.
Miss Rosji 2013 uciekła ze stron internetowych. 18 letnią Elmirę Abdrazakową internauci obrzucili obelgami za jej tatarskie pochodzenie. Dziewczyna zlikwidowała swoje konta na portalach społecznościowych, a rosyjskie media zablokowały możliwość dodawania komentarzy do publikacji na jej temat.
Nie przebierając w słowach, internauci zamieszczali na stronach miss piękności wpisy dotyczące jej urody oraz pochodzenia. Nazywano skandalem decyzje jurorów, którzy przyznali koronę najpiękniejszej Rosjanki dziewczynie tatarskiego pochodzenia. -"Musieliśmy zablokować możliwość dodawania komentarzy do artykułu na temat konkursu miss Rosji, ponieważ nie byliśmy w stanie moderować obelżywych wpisów" - napisali dziennikarze Moskiewskiego Komsomolca.
Po wycofaniu się najpiękniejszej Rosjanki 2013 roku z portali społecznościowych, rosyjscy dziennikarze zastanawiają się czy "piękno wymaga aż takich ofiar".


IAR
(IAR)


Poprzednie wiadomości agencyjne IAR
Hanower: Tusk o rewolucji technologicznej
Nowe sankcje wobec Korei Północnej
Błaszczak: spór w rządzie to temat zastępczy
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Przejdź do kalulatorów Money.pl.
Drukuj ten artykuł.
Czytam Money.pl