Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Internetowy atak na Miss Rosji

Czytaj więcej w Money.pl
Kontrowersyjny pomysł w Rosji: deszyfrowanie ruchu internetowego
Rosyjskie ministerstwa łączności oraz przemysłu i handlu wraz z Federalną Służbą Bezpieczeństwa (FSB) rozważają możliwości deszyfrowania całego ruchu w internecie w celu realizacji przyjętych niedawno ustaw antyterrorystycznych - pisze w środę "Kommiersant".
Gaz z Rosji. W Gruzji udaremniono atak na rurociąg
Jak podali śledczy, zamach udaremniono po kilkumiesięcznym dochodzeniu. Pięciu obywateli Gruzji aresztowano gdy wydobywali ze skrytki cztery 200-gramowe kostki trotylu.
Zarządzała parafialną stroną internetową, teraz dyrektoruje w PZU
Karolina Helmin-Biercewicz była asystentka posła PiS Andrzeja Jaworskiego obecnie członka zarządu PZU w ślad za nim zasiliła kierownicze kadry u największego polskiego ubezpieczyciela. Jednak jej wcześniejsze doświadczenie zawodowe nie wskazywało na to, że może otrzymać taką posadę.
Miss Rosji 2013 uciekła ze stron internetowych. 18 letnią Elmirę Abdrazakową internauci obrzucili obelgami za jej tatarskie pochodzenie. Dziewczyna zlikwidowała swoje konta na portalach społecznościowych, a rosyjskie media zablokowały możliwość dodawania komentarzy do publikacji na jej temat.
Nie przebierając w słowach, internauci zamieszczali na stronach miss piękności wpisy dotyczące jej urody oraz pochodzenia. Nazywano skandalem decyzje jurorów, którzy przyznali koronę najpiękniejszej Rosjanki dziewczynie tatarskiego pochodzenia. -"Musieliśmy zablokować możliwość dodawania komentarzy do artykułu na temat konkursu miss Rosji, ponieważ nie byliśmy w stanie moderować obelżywych wpisów" - napisali dziennikarze Moskiewskiego Komsomolca.
Po wycofaniu się najpiękniejszej Rosjanki 2013 roku z portali społecznościowych, rosyjscy dziennikarze zastanawiają się czy "piękno wymaga aż takich ofiar".


IAR
IAR