Na skróty
  • PILNE:
2012-05-10 16:14

NFZ - zarzadzenia


NFZ - zarządzenia

Czytaj więcej w Money.pl
Szpital w Opatowie ma już kontrakt z NFZ
Szpital w Opatowie od piątku znowu pracuje w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Przez tydzień świadczenia medyczne opłacał samorząd powiatowy po tym, gdy spółka, której jest właścicielem, przejęła zarządzenie lecznicą od zadłużonego prywatnego dzierżawcy.
NFZ: zmiana statutu wołomińskiego szpitala bez wpływu na treść kontraktu z NFZ
Mazowiecki oddział NFZ przypomniał szpitalowi w Wołominie o obowiązku realizacji pełnego zakresu świadczeń ginekologii i położnictwa - powiedział PAP rzecznik mazowieckiego NFZ Andrzej Troszyński. Zmiana statutu szpitala nie zmienia treści kontraktu - podkreślił.
Raport: znaczący wzrost wydatków NFZ na radioterapię
W ostatnich trzech latach znacząco wzrosły wydatki Narodowego Funduszu Zdrowia na zabiegi radioterapii - wynika z udostępnionego PAP raportu ekspertów Uczelni Łazarskiego w Warszawie.
Jeszcze dziś prezes Narodowego Funduszu Zdrowia ma wydać zarządzenie w sprawie programów lekowych i chemioterapii. Nieoficjalnie dowiedziała się o tym Informacyjna Agencja Radiowa.
Zarządzenie prezesa będzie podstawą do całego procesu kontraktowania leczenia szpitalnego w ramach programów lekowych i chemioterapii. Nowe programy mają wejść w życie 1 lipca i eksperci alarmują, że pozostało już niewiele czasu.
Prezes NFZ czekał z wydaniem zarządzenia na obwieszczenie ministra zdrowia, które zawiera wykaz leków refundowanych w ramach programów i chemioterapii. Minister twierdził, że prezes nie musi czekać na obwieszczenie, ale - według prawników - prezes postąpił zgodnie z prawem.

Giełda na żywo

Koniec miesiąca na Wall Street. S&P500 na rekordowych poziomach

Jeden z najważniejszych amerykańskich indeksów pierwszy raz w historii...

IAR
(IAR)


Poprzednie wiadomości agencyjne IAR
USA-Polanski-nowy film
USA-Polański-nowy film
Lotnisko - tunel - straz
Lotnisko - tunel - straż
Autostrada A2 - przejezdnosc - GDDKiA - Nowak
Autostrada A2 - przejezdność - GDDKiA - Nowak
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Przejdź do kalulatorów Money.pl.
Drukuj ten artykuł.
Czytam Money.pl