Na skróty
2012-05-10 16:14

NFZ - zarzadzenia


NFZ - zarządzenia

Czytaj więcej w Money.pl
Prezes NFZ: normalizacja pakietu onkologicznego w trzecim kwartale
Przesunięcie świadczeń onkologicznych w kierunku realizowania ich w pakiecie onkologicznym będzie następowało, normalizacji można się spodziewać w trzecim kwartale tego roku - ocenił w poniedziałek prezes Narodowego Funduszu Zdrowia Tadeusz Jędrzejczyk.
Gdzie do lekarza? Są najnowsze dane z NFZ
Umową na 2015 rok objętych jest 82 procent lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej. Sprawdź, gdzie jest najgorzej.
Zastępca dyrektora oddziału NFZ oskarżony o łapówkarstwo
O trzykrotne przyjęcie łapówek i przekroczenie uprawnień oskarżyła Prokuratura Okręgowa w Białymstoku byłego zastępcę dyrektora ds. medycznych miejscowego oddziału NFZ.
Jeszcze dziś prezes Narodowego Funduszu Zdrowia ma wydać zarządzenie w sprawie programów lekowych i chemioterapii. Nieoficjalnie dowiedziała się o tym Informacyjna Agencja Radiowa.
Zarządzenie prezesa będzie podstawą do całego procesu kontraktowania leczenia szpitalnego w ramach programów lekowych i chemioterapii. Nowe programy mają wejść w życie 1 lipca i eksperci alarmują, że pozostało już niewiele czasu.
Prezes NFZ czekał z wydaniem zarządzenia na obwieszczenie ministra zdrowia, które zawiera wykaz leków refundowanych w ramach programów i chemioterapii. Minister twierdził, że prezes nie musi czekać na obwieszczenie, ale - według prawników - prezes postąpił zgodnie z prawem.

IAR
(IAR)


Poprzednie wiadomości agencyjne IAR
USA-Polanski-nowy film
USA-Polański-nowy film
Lotnisko - tunel - straz
Lotnisko - tunel - straż
Autostrada A2 - przejezdnosc - GDDKiA - Nowak
Autostrada A2 - przejezdność - GDDKiA - Nowak
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Przejdź do kalulatorów Money.pl.
Drukuj ten artykuł.
Czytam Money.pl