wp.pl
wp.pl
Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

PILNE:
Włosi przeciw premierowi. Już jest reakcja na złotym

NFZ - zarządzenia

Czytaj więcej w Money.pl
Gospodarka Polski. Szydło o inwestycjach, podatkach i NFZ
Po pierwszym kwartale przyszłego roku dynamika wzrostu inwestycji powinna być dużo wyższa - powiedziała w czwartek premier Beata Szydło.
Dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne. Kto może się zgłosić do NFZ i ile to kosztuje?
Opcja dobrowolnego opłacania składek do Narodowego Funduszu Zdrowia dotyczy osób, które podlegają obowiązkowi ubezpieczenia zdrowotnego i nie mogą być zgłoszone przez członków rodziny.
Likwidacja NFZ coraz bliżej. Padła data od kiedy
Jeszcze dziś prezes Narodowego Funduszu Zdrowia ma wydać zarządzenie w sprawie programów lekowych i chemioterapii. Nieoficjalnie dowiedziała się o tym Informacyjna Agencja Radiowa.
Zarządzenie prezesa będzie podstawą do całego procesu kontraktowania leczenia szpitalnego w ramach programów lekowych i chemioterapii. Nowe programy mają wejść w życie 1 lipca i eksperci alarmują, że pozostało już niewiele czasu.
Prezes NFZ czekał z wydaniem zarządzenia na obwieszczenie ministra zdrowia, które zawiera wykaz leków refundowanych w ramach programów i chemioterapii. Minister twierdził, że prezes nie musi czekać na obwieszczenie, ale - według prawników - prezes postąpił zgodnie z prawem.


IAR
IAR