Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
NFZ - zarządzenia

Czytaj więcej w Money.pl
Zwolnienia dyscyplinarne w NFZ. W tle kontrakt na dziesiątki milionów złotych
Zwolnieni wysocy rangą pracownicy NFZ uważają, że zarzuty mają związek z kontraktem informatycznym na dziesiątki milionów złotych.
Prezes NFZ: normalizacja pakietu onkologicznego w trzecim kwartale
Przesunięcie świadczeń onkologicznych w kierunku realizowania ich w pakiecie onkologicznym będzie następowało, normalizacji można się spodziewać w trzecim kwartale tego roku - ocenił w poniedziałek prezes Narodowego Funduszu Zdrowia Tadeusz Jędrzejczyk.
Gdzie do lekarza? Są najnowsze dane z NFZ
Umową na 2015 rok objętych jest 82 procent lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej. Sprawdź, gdzie jest najgorzej.
Jeszcze dziś prezes Narodowego Funduszu Zdrowia ma wydać zarządzenie w sprawie programów lekowych i chemioterapii. Nieoficjalnie dowiedziała się o tym Informacyjna Agencja Radiowa.
Zarządzenie prezesa będzie podstawą do całego procesu kontraktowania leczenia szpitalnego w ramach programów lekowych i chemioterapii. Nowe programy mają wejść w życie 1 lipca i eksperci alarmują, że pozostało już niewiele czasu.
Prezes NFZ czekał z wydaniem zarządzenia na obwieszczenie ministra zdrowia, które zawiera wykaz leków refundowanych w ramach programów i chemioterapii. Minister twierdził, że prezes nie musi czekać na obwieszczenie, ale - według prawników - prezes postąpił zgodnie z prawem.

Giełda na żywo

IAR
IAR