Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Pływanie - Mistrzostwa świata - rekord świata na 1500 m dowolnym kobiet
pływanie - mistrzostwa świata - Barcelona - Katie Ledecky

Czytaj więcej w Money.pl
Najbogatsze kobiety świata. Zobacz, na czym zarobiły miliardy
Wśród 100 najbogatszych ludzi na świecie jest jedynie osiem kobiet. Płeć piękna nadal więc stanowi tylko niewielki odsetek krezusów sklasyfikowanych na liście magazynu "Forbes". Co więcej wszystkie swój majątek odziedziczyły po rodzicach lub mężach. Zobacz osiem miliarderek, które dzięki posiadanym akcjom znalazły się w czołówce rankingu.
Rekordowa cena biletów na finał mistrzostw świata
Najdroższe bilety na finał mistrzostw świata w piłce nożnej, który odbędzie się w Moskwie w 2018 roku, po raz pierwszy będą kosztować aż 1.100 USD - informuje BBC, powołując się na informacje ujawnione przez FIFA. Najdroższe bilety na finał w Rio de Janeiro w 2014 roku kosztowały 990 USD.
Polska idzie na rekord świata?
- Jeśli rząd PiS będzie spełniał wszystkie wyborcze obietnice, niech się najpierw dokładnie przyjrzy Budapesztowi, bo to jest scenariusz katastrofy - mówi w rozmowie z money.pl prof. Bogdan Góralczyk z Uniwersytetu Warszawskiego, były attachĂŠ prasowy w polskiej ambasadzie w Budapeszcie. I ujawnia wielką aferę, w której ludzie blisko związani z Viktorem Orbanem uwłaszczają się na państwowych gruntach. Czy Polsce też grozi oligarchizacja?
Amerykanka Katie Ledecky zdobyła złoty medal i pobiła rekord świata na dystansie 1500 m stylem dowolnym podczas mistrzostw świata w Barcelonie.
Wynik ustanowiony przez Ledecky to 15:36,53.


Naczelna Redakcja Sportowa PR / jg / bk

IAR