Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Pływanie - Mistrzostwa świata - rekord świata na 1500 m dowolnym kobiet
pływanie - mistrzostwa świata - Barcelona - Katie Ledecky

Czytaj więcej w Money.pl
Polska idzie na rekord świata?
- Jeśli rząd PiS będzie spełniał wszystkie wyborcze obietnice, niech się najpierw dokładnie przyjrzy Budapesztowi, bo to jest scenariusz katastrofy - mówi w rozmowie z money.pl prof. Bogdan Góralczyk z Uniwersytetu Warszawskiego, były attachĂŠ prasowy w polskiej ambasadzie w Budapeszcie. I ujawnia wielką aferę, w której ludzie blisko związani z Viktorem Orbanem uwłaszczają się na państwowych gruntach. Czy Polsce też grozi oligarchizacja?
Największy kontenerowiec świata już w Polsce
Dla gdańskiego portu będzie to poważna próba. Po pierwsze dla tego, że tak duży statek po raz pierwszy pojawia się w naszym porcie. Po drugie dlatego, że rodzimy terminal staje się liderem w przeładunku kontenerów w tej części morza bałtyckiego i nie chce rezygnować z tego miana. By było to możliwe Gdańsk musi być gotowy na przyjmowanie takich pływających gigantów o długości czterech boisk piłkarskich.
Mistrzostwa świata w tańcu na rurze
Ponad 150 osób z całego świata, zajmujących się tańcem na rurze, konkurowało w sobotę w Rio de Janeiro w dorocznych "Mistrzostwach Świata w Tańcu na Rurze"....
Amerykanka Katie Ledecky zdobyła złoty medal i pobiła rekord świata na dystansie 1500 m stylem dowolnym podczas mistrzostw świata w Barcelonie.
Wynik ustanowiony przez Ledecky to 15:36,53.


Naczelna Redakcja Sportowa PR / jg / bk

IAR