Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Rajd Szwecji - Kubica 10. po 11 odcinkach specjalnych
rajdy WRC - rajd Szwecji - Robert Kubica

Czytaj więcej w Money.pl
Kubica kończy Rajd Argentyny na 6 miejscu!
Chciałoby się powiedzieć: "Wreszcie!" Ale łatwo powiedzieć, trudniej zrobić, o czym wiedzą wszyscy...
Toyota Mirai Fuel Cell - wodór na rajdach
Już od jakiegoś czasu Toyota przygotowuje się do powrotu do rajdów samochodowych WRC. W ramach akcji promocyjnej japoński producent wystawił Toyotę Mirai napędzaną ogniwami wodorowymi na Rajdzie Niemiec.
Specjalne Strefy Ekonomiczne nie mogą być rajami podatkowymi zatrudniającymi tanią siłę roboczą. Polacy potrzebują lepszych miejsc pracy
W Polsce nie liczba miejsc pracy jest największym problemem, ale ich atrakcyjność. Młodzi Polacy emigrują nie dlatego, że nie mogą znaleźć pracy w kraju, ale dlatego, że oferowane im warunki są niesatysfakcjonujące - przekonują eksperci.
Robert Kubica jadący Fordem Fiesta WRC zajmuje 10. miejsce po 11 odcinkach specjalnych samochodowego Rajdu Szwecji - drugiej rundy mistrzostw świata.
Liderem jest Fin Jari-Matti Latvala (VW Polo WRC), który o 1,6 sek. wyprzedza Norwega Andreasa Mikkelsena (VW Polo WRC). Kubica traci do lidera 2 min. 34 sek.
W Szwecji startuje jeszcze jeden Polak - Michał Sołowow, który zajmuje 22 miejsce.
Dziś odbędzie się jeszcze pięć odcinków specjalnych. Na sobotę, ostatni dzień rajdu, zaplanowano osiem odcinków specjalnych.

Giełda na żywo

Naczelna Redakcja Sportowa PR / Kk
IAR