Na skróty
Money.plArchiwumWiadomości agencyjneIARSIlne tąpnięcie w Polkowicach
2006-05-21 16:47

SIlne tąpnięcie w Polkowicach


Silne tąpnięcie w Polkowicach na Dolnym Śląsku. Do wstrząsu doszło po południu. Straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pękniętej ścianie budynku przy ul. Ratowników. Jest też zgłoszenie o prawdopodobnym rozszczelnieniu instalacji gazowej. W Polkowicach Dolnych w jednym z budynków niebezpiecznie przechylił się komin.
Czytaj więcej w Money.pl
Wicepremier z wizytą w Polkowicach
Wicepremier Janusz Piechociński odwiedził fabrykę Volkswagena w Polkowicach, gdzie zainaugurował produkcję silników DMB. Z okazji wydarzenia, które odbyło się 30 kwietnia br., związanego z rozpoczęciem produkcji silnika MDB w zakładzie Volkswagen Motor Polska w Polkowicach, wicepremier wziął udział w konferencji pn. "Globalny biznes - lokalne korzyści", którą zorganizowała Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna. W wygłoszonym ...
Tąpnięcie w końcówce sesji na GPW. WIG20 blisko 2.400 punktów
W komentarzu Money.pl przeczytasz, jak przebiegała dzisiejsza sesja na krajowej giełdzie.
Silne zakwity toksycznych sinic w części mazurskich jezior
W południowej części Wielkich Jezior Mazurskich silnie zakwitły glony, a wraz z nimi toksyczne sinice. Zakwitowi sprzyja eutrofizacja akwenów, czyli ich nadmierne użyźnienie spowodowane azotowymi i fosforowymi zanieczyszczeniami - oceniają naukowcy.
Podziemny wstrząs odczuli tez mieszkańcy Lubina. W kilku mieszkaniach na najwyższych kondygnacjach poprzesuwały się meble.
Najprawdopodobniej przyczyną trzęsienia ziemi był niekontrolowany ruch górotworu w jednej z pobliskich kopalń należących do koncernu "KGHM Polska Miedź".
(IAR)
Tagi:kghm, ruch, mieszkanie, kopalnia, trzęsienie ziemi, tąpnięcie, silny, ścian


Poprzednie wiadomości agencyjne IAR
"Tygodnik Powszechny" - Bóg wybacza, kibol nigdy
"Tygodnik Powszechny" pisze o stadionowym chuligaństwie. Przypomina jednocześnie, jak poradziły sobie z nim brytyjskie władze.
Koniec kongresu OPZZ
Jan Guz, który został ponownie szefem OPZZ zapowiedział, że
Koniec kongresu OPZZ
Jan Guz, który został ponownie szefem OPZZ zapowiedział, że
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Przejdź do kalulatorów Money.pl.
Drukuj ten artykuł.
Czytam Money.pl
Najpopularniejsze